Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2006 vyšly tyto články:

9.1.Mladší žáci A,Turnaj-Pěnčín-Turnov-1.místoKlubV neděli 8.1.2006 jsme po vánoční přestávce vyrazili na první turnaj v tomto roce. V Turnově nás čekala nově otevřená sportovní hala.
16.1.Mladší přípravka D - zimní turnajeKlubZimní přestávky využíváme k přípravě na jarní mistrovská utkání a to zejména účastí na zimních turnajích, kde máme možnost konfrontovat své fotbalové umění i s celky z jiných fotbalových soutěží. Dá se říci, že již po dosud odehraných zápasech na těchto turnajích se potvrdily nesporné kvality našeho týmu, což potvrzuje i jejich umístění. Více v celém článku:
16.1.Mladší žáci A, Turnaj-Hradec Králové - 2.místoKlubV neděli 15.1.2006 jsme časně ráno vyjeli na další halový turnaj v tomto roce, tentokrát do Hradce Králové.
23.1.Provozní podmínkyKlub

Fotbalový klub FC Háje Jižní Město nemá vlastní sportoviště. Působí v areálu K jezeru nad hostivařskou přehradou společně s házenkáři HC Háje Jižní Město.

23.1.Mladší žáci A,Turnaj-Říčany-1.místoKlubV neděli 22.1.2006 jsme časně ráno vyrazili do nedalekých Říčan na další halový turnaj.
23.1.Mini 8 B, ZT Odolena VodaKlubV neděli 22.1. jsme se zúčastnili dalšího hracího dne na dlouhodobém turnaji v Odolené Vodě. Našimi soupeři pro tento den byla mužstva Motorletu a Bohnic.