Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.1.Starší přípravka 2002 - Turnaj NeratoviceMatěj Soucha

Starší přípravka se na turnaji v Neratovicích umístila na 6. místě z celkového počtu 8 týmů.

30.1.Starší přípravka 2002 - Turnaj BenešovTadeáš Kubů

Tentokráte, ale v jiném složení, jsme zavítali na turnaj do Benešova, kde jsme obsadili 6. místo.

30.1.Starší přípravka 2002 - Turnaj StodůlkyTadeáš Kubů

V neděli se ročník 2002 úspěšně zúčastnil venkovního turnaje na Stodůlkách, odkud si odvezl stříbrné medaile.

30.1.Turnaj 1. a 2. tříd PFS - KvětňákOtmar Mansour

Opět po roce uspořádal PFS turnaj pro nejmladší školní děti. Přihlásili jsme dva týmy Květňáku, aby si zahrálo hodně dětí a stejně jako loni je rozdělili na prvňáky a druháky.

30.1.Turnaj 1. a 2. tříd PFS - ZŠ MendelovaOtmar Mansour

S Mendelkou jsme narozdíl od Květňáku vyslali do boje dokonce tři týmy, neboť počet prvňáčků a druháčků hrající fotbal je na Mendelce obrovský. Kluci se prezentovali velmi dobrou hrou a je vidět, že už na ně ani nemusíme mluvit, protože mají zažité návyky s Hájů. Výhodou je, že většina kluků na Mendelce hraje na Hájích spolu.

30.1.Zimní liga: Starší žáci A - Klánovice 2:1Jaroslav Brunát

Starší žáci A porazili v dalším zápase zimní ligy soupeře z Klánovic 2:1.

30.1.Kop Cup 2013Otmar Mansour

Dny 25.1. a 28.1. 2013 se opět nesly ve znamení jednoho z největších jednorázových turnajů v Praze. V těchto dvou dnech se odehrál tradiční turnaj škol Prahy 11 s názvem Kop Cup. Letos se jednalo již o 4. ročník.

23.1.Hráč roku 2012Otmar Mansour

Na včerejší trenérské schůzi došlo k vyhlášení trenérů a hráčů jednotlivých kategorií za rok 2012. Vyhlašováni byli tři hráči každé kategorie.

22.1.Hodnocení podzimu - Muži BPetr Lojda

Jednu z nejlepších půl sezón odehráli muži B. Dařilo se jim jak herně, tak také bodově. Velmi rychle se také zapracovali mladé pušky z dorostu. Mužstvo se tak drží na předních pozicích v tabulce.

22.1.Starší přípravka 2003 - ČAFC Praha 7:4Luboš Šplíchal

V neděli jsme odehráli přátelský zápas s nedalekou Čafkou. Zápas se uskutečnil v hale na Třebešíně.

21.1.Hodnocení podzimu - starší dorostPetr Budoš

Kluci si se vsstupem do přeboru Prahy poradili výborně. Většina z kluků je totiž o rok mladší než ostatní soupeři. Nicméně tempem a nasazením v utkáních se drží v nesestupovém pásmu.

21.1.Kop Cup 2013Otmar Mansour

V pátek 25.1. a v pondělí 28.1. se koná již čtvrtý ročník tradičního fotbalového turnaje Kop Cup pro první stupeň základních škol na JM. Tuto akci pořádá DDM JM ve spolupráci se ZŠ Květnového vítězství 1554. FC Háje má jako tradičně na starost sportovní organizaci tohoto turnaje. Letos se poprvé podívají do haly i prvňáčci, na vedlejším hřišti budou hrát třeťáci, v tělocvičně druhé třídy (25.1.). V pondělí pak budou hrát čtvrťáci v tělocvičnách a páťáci v hale. Jedná se o jeden z největších turnajů v Praze pro děti prvního stupně. 

21.1.Turnaj 2006 - Květňák 20.1.Otmar Mansour

V neděli jsme v hale na Květňáku dovršili námi pořádané turnaje pro ročník 2006. Tento turnaj provázela řada komplikací, které jsme však zvládli a děti si tak turnaj mohly užít.

21.1.Mladší přípravka 2005 - Horní MěcholupyOtmar Mansour

V neděli 20.1. jsme proti Horním Měhcolupům odehráli dvojzápas v hale na Třebešíně. Utkání se neslo v přátelské atmosféře a příjemném rozlpoložení obou týmů. Poprvé jsme vyzkoušeli, že si kluci hru pískali sami.

21.1.Starší přípravka 2002 - Turnaj PodolíTadeáš Kubů

Do haly nacházející se na Pražského povstání jsme přijeli sobotní dopoledne s ambicemi uhrát slušný výsledek a co se poté událo, bylo rozhodně nad naše očekávání.

21.1.Zimní liga: Starší žáci A - Podolí 6:1Jaroslav Brunát

Starší žáci A odehráli první zápas pod novým trenérem panem Brunátem. Vedli si dobře a porazili přeborového soka 6:1.

19.1.Hodnocení podzimu - starší žáci ATonda Čermák

Starší žáci A naskočili do přeboru, který loni vykopal ročník 97 a herně si v něm nevedou špatně. Které zápasy se povedly a které ne? Dozvíte se v hodnocení.

19.1.ČAFC - Mladší přípravka 2005Otmar Mansour

Ve čtvrtek jsme odehráli poslední ze tří naplánovaných přáteláků v nafukovačce na Ovčíně. Opět jsme hráli na celé hřiště. Celkem nás bylo devět, klukům se nemoci vyhnuly.

19.1.Hodnocení podzimu - mladší dorostJiří Dupal

Loni vykopali kluci přebor starších žáků. Letos se kluci ročníku 97 posunuli do mladšího dorostu, kde nastupují proti o rok starším soupeřům.

19.1.Turnaj ročníku 2005 - Třebešín 19.1.Otmar Mansour

Poslední námi pořádaný turnaj ročníku 2005 je za námi. Kluci si v něm vedli dobře. Určitě potěšil fakt, že vzhledem k neúčasti typického lídra vzali ostatní odpovědnost na sebe.

Další stránky
12>>