Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.11.Hodnocení podzimu starší žáciJarda Nerad, Martin Brož

Letos trochu netradičně nebudeme hodnotit kategorie posloupně, ale na přeskáčku. S hodnocením podzimu začneme u kategorie starších žáků, tedy kluků ročníku 1999 a 2000, kteří zimu přetrvají na 1. místě.

28.11.Ukázkové video z brankářského tréninkuOtmar Mansour

Zde si můžete prohlédnout ukázkové video gólmanského tréninku. Mockrát děkujeme oběma trenérům, Mártymu Tlustému a Honzovi "Čakymu" Matějovskému za skvělou práci s našimi gólmany. 
 

27.11.MEZINÁRODNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ NA HÁJÍCHRenata Klíčová

BĚHEM MINULÉHO VÍKENDU SE NA FOTBLAOVÉM HŘIŠTI FC  Háje JM uskutečnil Mezinárodní turnaj 2013. Byl to již 3. ročník. Během dvou dnů se zde prostřídala akategorie U11 aU 13.

26.11.Bílá Hora - Mladší žáci C 7:6Martin Tichý

Poslední utkání této části sezony se konalo na Bílé Hoře, proti místnímu týmu. Soupeř nám od počátku utkání ukazoval svou sílu v kompaktnosti a dobře nacvičeným akcím, jak rychlý dokáže být přechod z obrany do útoku, takže záhy získali vedení, které se postupně začalo navyšovat. První poločas končil za stavu 3 : 1, kdy nádhernou střelou po několika kombinacích, zakončoval sváteční střelec Martin Bártek.

26.11.Kyje Praha 14 - FC Háje JM B 2:1 (1:1)Petr Lojda

V neděli 17.11. jsme na mini UMT hřišti Kyjí sehráli poslední letošní zápas. K utkání dorazilo jen 11 hráčů, další byli zranění, měli jiný určitě velice důležitý a neodkladný program (třeba oslavu stát. svátku), nebo se jim nechtělo. Jako náhradníci byli na lavičce připraveni trenéři Dvořák, Procházka a dorostenec Matěj Grebeň(děkujeme). Celý den v Praze vládlo nevlídné počasí s proslulou londýnskou mlhou. 

26.11.Ukázkový zápas s metodickým povídánímOtmar Mansour

V neděli 1.12. proběhne od 15:30 ve sportovní hale Jižního Města na Květňáku metodické povídání k ukázkovému zápasu Háje 2006 - Tempo 2006. Povídání se uskuteční v rámci školení trenérů UEFA B licence. Všichni trenéři, hráči, rodiče (zejména těch nejmenších - tedy (před)přípravkových - dětí) jsou srdečně zváni a doufáme, že se sejdeme v hojném počtu. 

25.11.FC Háje JM - Motorlet B 2:1 (1:1)www.fotbalpraha.cz

Fotbalisté Hájů v osmi posledních zápasech sedmkrát prohráli a jednou remizovali. Až v posledním podzimním kole opět poznali radost z vítězství. Jako domácí tým na neutrálním hřišti ve Zličíně porazili rezervu Motorletu. Ta přitom k zápasu přijela posílena několika hráči divizního áčka. Na hřišti to však poznat nebylo. Háje vyhrály zaslouženě.

23.11.Tour de Club za účasti trenérů SlavieOtmar Mansour

V úterý 26.11. proběhne ukázkový trénink na Hájích vedený trenéry Slavie v rámci projektu Tour de Club. Trénink začne v 17:00 na Hájích na UMT, vybraným týmem pro ukázku je ročník 2004. Účast na tréninku přislíbili i vybraní hráči ligového A týmu Slavie. Zájemci z řad rodičů jiných ročníků jsou samozřejmě vítáni a budeme rádi, když dorazí co nejvíce lidí.

23.11.Výsledky skupin turnaje 2001 a 2003Renata Klíčová

V článku naleznete výsledky z dnešního dne mezinárodního turnaje. Na základě umístění ve skupinách se zítra hraje pavouk: čtvrtfinále, spodní a horní semifinále, zápasy o konečné umístění. 

23.11.Rozlosování turnaje - vyřazovací částRenata Klíčová

V článku naleznete rozpis nedělní části turnaje. Upozorňuji, že starší kategorie 2001 začíná o půl hodiny dříve.

21.11.Rozpis zápasů víkendového turnajeOtmar Mansour

V článku naleznete rozpis na sobotní část mezinárodního turnaje. V neděli je časový harmonogram zápasů totožný, hraje se zde pavoukem, který se vykrystalizuje v sobotu večer na základě výsledků ve skupinách. Kategorie 2003 hraje v sobotu odpoledne a v neděli dopoledne, kategorie 2001 v sobotu dopoledne a v neděli odpoledne.

20.11.Mladší žáci B - Libuš 7:0 (4:0)Viliam Krbúšik

Půl sezónu jsme zakončili výborným výkonem i výsledkem proti Libuši.

19.11.Mladší přípravka 2006 - ČAFC PrahaOtmar Mansour

V sobotu jsme odehráli poslední mistrovské utkání podzimu. Soupeřem nám byla Čafka, se kterou jsme se naposledy setkali na turnaji v červnu. Za tu dobu naši kluci udělali obrovský posun a Čafku jednoznačně přehráli.

19.11.Mladší dorost A - Újezd nad Lesy 6:1 (3:0)Jiří Dupal

V neděli jsme v posledním podzimním zápase na domácí UMT ponořené do mlhy přivítali soupeře z Újezdu nad Lesy.

18.11.SC Radotín - FC Háje 4:1 (4:0)www.fotbalpraha.cz

Háje vlétly do soutěže jako uragán. Šest zápasů nepoznaly hořkost porážky. Pak přišel debakl na Čafce 8:2 a od té doby jen jediný bodík na kontě. Pád tabulkou Háje nezastavily ani v Radotíně. V závěrečné čtvrthodině první půle inkasovaly čtyři branky a bylo po nadějích.

18.11.Mladší přípravka 2005 - ČAFC PrahaTadeáš Kubů

Poslední zápas jsme sehráli doma a soupeřem nám byl záběhlický rival ČAFC.

15.11.FC Háje JM B - Junior Praha 2:0 (0:0)Petr Lojda

V neděli 10.11. jsme za soustavného deště odehráli poslední letošní domácí utkání, soupeřem byl Junior.

14.11.Tréninky listopad + prosinecOtmar Mansour

O víkendu se hraje poslední kolo mládežnických soutěží a najíždí se do zimního režimu trénování. Poslední tréninky proběhnou dne 17.12., po tomto datu už nikdo netrénuje. Některé týmy však budou končit dříve. Začátek tréninků v příštím roce je od pondělí 6.1.2014. Termíny naleznete níže v článku, dále pak u jednotlivých kategorií v sekci mužstvo (vámi vybrané) ---> trénink, či v google kalendáři (odkaz kalendář). Info se také dozvíte u svých trenérů.

13.11.Mladší přípravka 2006 - Střešovice 1911Otmar Mansour

V sobotu jsme na Schulhoffce odehráli poslední podzimní mistrovský zápas jedné soutěže, kterou hrajeme. Pokračujeme v dobrém trendu počtu vstřelených branek, tentokrát jich bylo 17.

13.11.ABC Braník - Mladší přípravka 2006Otmar Mansour

V neděli nás čekalo brzké vstvání na hřiště Braníku. Začátek v 8:00 opravdu není ideální, ale děti to zvládly v pohodě. Zase jsme nastříleli dost branek, což mi dělá velkou radost.

Další stránky
12>>