Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2006 vyšly tyto články:

27.2.MINI 8 D - 1. MÍSTO TURNAJ FC KINGKlubJak jsme Vás již informovali v posledním článku o účasti našeho mužstva v dlouhodobém halovém turnaji pořádaném fotbalovým klubem FC KING, došlo 18. 2. 2006 k odehrání posledních dvou zápasů v play - off.
26.2.MINI 8 A - Zimní liga - Jesenice 2005/2006KlubMladší přípravka vyhrála halovou zimní ligu v Jesenici !!!!! V rámci zimní přípravy jsme přihlásili dvě mužstva na halovou zimní ligu, kterou pořádalo Optimum Praha v Jesenici. Rozdělili jsme 16 hráčů na dvě poloviny a utvořili tak dvě fotbalová mužstva, která v Jesenici startovala každá za sebe.
20.2.Mladší žáci A,Turnaj-Humpolec-1.místoKlubV sobotu 18.2.2006 jsme jeli na náš poslední halový turnaj do Humpolce, který pořádal FC Slovan Havlíčkův Brod. 6 týmů hrálo každý s každým po 20 min. a poslední zápas byl o umístění.
13.2.Mladší žáci A,Turnaj-Heřmanův Městec-5.místoKlubV neděli 12.února jsme jeli na náš předposlední halový turnaj v této sezóně do Heřmanova Městce, pořadatelem byla Tesla Pardubice. Turnaj byl silně obsazený, 10 týmů bylo rozděleno do 2 skupin po 5 a hrálo se jednou 15 minut.
13.2.Mini 8 B, ZT Dobřichovice - 6.místoKlubV neděli 12.2. dopoledne jsme se zúčastnili halového turnaje v Dobřichovicích, pořádaného oddílem ABC Braník. Po nepřesvědčivých výkonech našich kluků na dlouhodobém turnaji v Odolené Vodě, jsme si vyžádali 3 posily z "A" týmu ročníku 98. Kluci svou úlohu splnili i když se střelecky téměř neprosadili. Chtěl bych jim i jejich rodičům touto cestou poděkovat.
5.2.Mladší žáci A,Turnaj-Neratovice-3.místoKlubV neděli 29.1.2006 jsme se za mrazivého ranního počasí vydali na turnaj do Neratovic. 8 týmů bylo rozdělono do 2 skupin. Nás čekala skupina "A",kde jsme se potkali s Bohemians 1905 "B", Motorletem "A" a Jirkovem.
5.2.Mladší žáci A,Turnaj-Jablonec n./Nisou-2.místoKlubV sobotu 4.února 2006 jsme opět vyjeli, již podruhé v této halové sezóně, do Jablonce nad Nisou.
1.2.Mladší přípravka D - zimní turnajeKlubDruhou polovinu ledna jsme zahájili účastí na dalších halových turnajích a dá se říci, že s výsledky můžeme být spokojeni. Vzhledem k tomu, že vyjma jediného turnaje na Unionu Žižkov (kde byla družstva stejné věkové kategorie r.98) jsme na ostatních turnajích bojovali s o rok staršími protihráči. Nemohu si však dovolit opomenout skutečnost, že jsme se opět setkali s nepoctivostí některých manažerů mužstev v jejichž nominaci byli hráči starší, neodpovídající věkovým kritériím daných turnajů a je vidět, že pro vítězství dokáží bojovat i nečistým způsobem, který stejně nakonec ublíží pouze jim a zejména těm jejich malým fotbalistům. Na druhou stranu věřím, že i toto je pro naše kluky dobrá škola a jak se prokázalo jsou v dnešní době schopni měřit své síly i se staršími fyzicky zdatnějšími soupeři, což je dílem trenérů, rodičů a zejména jich samých. Musím říci, že mezi kluky je opravdu cítit silný týmový duch, což potvrzují i dosavadní výsledky.