Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2016 vyšly tyto články:

31.3.Bayern Trophy 2016 - starší žáciViliam KrbúšikCez Veľkonočné sviatky sme absolvovali kvalitne obsadený medzinárodný turnaj v mestečku Markt Schwaben pri Mníchove v kategórii starších žiakov.
29.3.Brankářské tréninky jaro 2016Otmar MansourS rozběhnutím jarní sezóny se rozebíhají i brankářské tréninky. Ty budou probíhat v tradičním čase v úterý od 17:30 do 18:45 na UMT pod vedením trenérů brankářů. První trénink proběhne v úterý 5.dubna.
27.3.FC Háje JM - Třeboradice 1:0 (0:0)HJM - STE 1:0, 18.kolo | www.fotbalpraha.czNěkdy odehrajete zápas, ve kterém soupeře zasypáváte jednou šancí za druhou, ale vstřelit gól vám prostě není souzeno. A poctivě bojující soupeř pak dotáhne jednu akci, dá gól a vyhraje 1:0. Tak přesně takovýhle scénář přinesl páteční duel Háje - Třeboradice. Domácí trenér Procházka musel řešit četné absence a povolal k zápasu sedm hráčů z B týmu. I to mělo hrát hostům do karet, ale ti si připsali už druhou prohru ve třetím jarním zápase.
24.3.Starší přípravka 2006 - HostivařVladislav VolfV sobotu kluci odehráli první jarní zápas Jihovýchodní ligy. Našim soupeřem bylo mužstvo z Hostivaře. Ze zápasu si odnášíme jednoznačně dobrý dojem, na hráčích je vidět posun který udělali. Poslední tréninky jsme se opět hodně zaměřili na to, aby si kluci hlídali svoje pozice a svoje hráče, což se během utkání více či méně dařilo. Hráči během zápasu jak je naším zvykem během střídání rotovali aby si vyzkoušely různé posty. Po zápase je vždy zajímavá zpětná vazba od samotných hráčů, jak a kde oni sami nejraději hrají, nebo kde se jim podle nich daří. Je dobře, že si hodně hráčů chce vyzkoušet i post brankáře, protože pak uvidí hru z úplně jiného pohledu. Během hry vidí, jak jsou ostatní hráči postavení a kde například vzniká volný prostor.
22.3.FC Háje JM - Uhelné sklady 3:1 (1:0)HJM - UHE 3:1, 17.kolo | www.fotbalpraha.czV minulém kole oba soupeři remizovali. Háje na Střešovicích, Uhlíři s Čafkou. První vítězství jara si nakonec připsal domácí Háje. Ve vyrovnaném poločase se snadno dostaly do vedení po chybě Koubka. Po přestávce daly druhý gól a vše se zdálo být jasné. Přišly však o vyloučeného Slabého. Hosté vycítili šanci, ale nesmyslné vyloučení Štěpána Hrazdíry je o ní připravilo. Přesto Belán z penalty snížil, ale penalta se kopala i na druhé straně a bylo hotovo.
21.3.Podtrženo, sečteno: Zimní liga na Hájích 2015/2016Matěj SouchaV pondělí 21. 3. 2016 byla na Hájích slavnostně ukončena Zimní liga, kde se za přítomnosti zástupců týmů vyhlásilo konečné pořadí a předali poháry pro nejlepší mužstva.
21.3.Cesta Květňáku Dětským fotbalovým poháremMatěj SouchaVýběr kluků z druhých tříd ZŠ Květnového vítězství 1554 se ve středu 16. 3. 2016 zúčastnil finálového turnaje Dětského poháru Pražského fotbalového svazu. A nakonec skončil na krásném 4. místě!!!
16.3.Podtrženo, sečteno: Háje Cup 2015/2016Matěj SouchaPřed branami jarní části sezóny je nutno uzavřít kapitolu zimní přípravy. Tento článek je ohlédnutím za turnaji Háje Cup určené pro přípravku a předpřípravku, které pořádal náš klub právě v zimní přestávce.
15.3.Střešovice - FC Háje JM 2:2 (1:1)SKS - HJM 2:2, 16.kolo | www.fotbalpraha.czDůležitá záchranářská bitva proběhla hned na startu jara ve Střešovicích, kam přijely Háje. Pod oběma soupeři jsou v tabulce už jen Stodůlky a po remíze 2:2 se jim oba kluby vzdálily o bod. Střešovice zůstávají předposlední, čtyři body nad úplným dnem, Háje mají další čtyři body k dobru. Podívejte se na nejzajímavější momenty utkání a komentáře z obou stran.
14.3.Tréninky přípravek jaro 2016KlubOd úterý 29.3. (kromě 2005 a 2008, tyto ročníky budou 29.3. ještě v tělocvičně/hale) začíná jarní fotbalová sezóna minifotbalu. Od tohoto data budou již všechna přípravková družstva trénovat venku. Rozpis je velmi podobný tomu z podzimu. Tréninky jsou uvedeny také v sekci tréninky u jednotlivých týmů.
11.3.Ročník 2009: Poslední halový turnaj v zimě 2016Otmar MansourV neděli 21.2. jsme odehráli poslední halový turnaj, který jsme pořádali v hale na Jedenáctce. Celkem se zúčastnilo 10 týmů, z toho dva hájeckých 2009.