Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2021 vyšly tyto články:

31.3.Jarní úklid: PoděkováníMatěj SouchaOd pátku 26.3. do dneška 31.3. probíhal Jarní úklid na Hájích. A je čas na malé hodnocení.
29.3.Hájecká "tiskovka" s Jiřím SkálouKlubVe čtvrtek 25.3. jsme měli neuvěřitelnou možnost sejít se online s jedním z trenérů reprezentace U21 - Jiřím Skálou.
18.3.Jarní úklid na HájíchKlubPojďme společně přivítat jaro - úklidem nejen přírody, ale i okolí, které máme rádi.
16.3.Rozhovor s Tomášem OndrouchemKlubPřinášíme vám další rozhovor.
13.3.Rozhovor s Filipem KandremKlubPo krátké odmlce se vracíme s dalším rozhovorem s jedním z hájeckých trenérů.
10.3.MČR v individuálním tréninkutrenujdoma.fotbal.czFAČR v rámci projektu Trénuj doma rozjel největší Mistrovství České republiky. Každý hráč se může zapojit a podpořit svůj herní rozvoj. Pokud při registraci zvolí za svůj klub FC Háje JM, tak bude body sbírat nejen pro sebe, ale i pro celý klub!
7.3.LETNÍ KEMPY NA HÁJÍCH 2021KlubJiž sedmým rokem pořádá fotbalový klub letní kempy pro všechny děti, které si chtějí i o prázdninách s kamarády užít mnoho sportu, zábavy a nevšedních zážitků.
5.3.Příručka hájeckého rodičeKlub​Zdravíme všechny hájecké rodiče,
3.3.Rozhovor s Honzou Špinkou o uplynulém roceKlubMáme za sebou rok od chvíle, kde do našich životů přišel Covid a ovlivnil naprosto vše. Co se za uplynulý rok v našem klubu údalo, jaký vliv to má na sportovní činnost a jak teď klub funguje? Na to vše nám odpoví sportovní manažer mládeže Jan Špinka.
1.3.Rozhovor s Petrem DoutnáčemKlubA máme pro vás další rozhovor s hájeckým trenérem.