Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2007 vyšly tyto články:

24.4.Dukla - Háje 8:1 (4:0)KlubPro nás skoro typický, jak výsledek, tak předvedená hra. K výsledku je zbytečné se více vyjadřovat, ale co hra?.? Tento zápas jsem nechal zhodnotit samotné hráče?????
22.4.Starší přípravka A : FC Háje Jižní Město - FK Meteor Praha VIII 1:1 (0:0)KlubSobota ráno, kdy jiní dospávají páteční tanečky, přichystala na travnaté Schullhofce snídaňové menu v podobě zápasu ročníku ryze 97, bitvu o každý píď plochy, která nepoznala vítěze.
16.4.Starší přípravka A : FK Dukla Praha B - FC Háje Jižní Město 0:2 (0:2)KlubDruhé kolo jarní části ligy nás zavedlo na stadion Dukly, v pátečním odpoledni jsme očekávali výkon, který by nás zahřál minimálně stejně tak jako pražilo slunce na stadionu.
16.4.HÁJE (MŽA) : BRANÍK 0 : 7 (0:4)KlubV TÉTO SOUTĚŽI JSME PROHRÁLI PODRUHÉ, ALE..
10.4.Starší přípravka - Troja 1:0Klub FC Háje JM - Trója 1:0 (0:0) Tak a je to tady, začalo i fotbalové jaro pro ty fotbalově mladší ! Tento víkend jsme měli sehrát úvodní kolo jara původně v sobotu, ale z důvodu Velikonočních prázdnin jsme ho předehrávali ve středu.
10.4.Motorlet - Háje 8:1 (5:1)KlubPo delší době jsme se opět sešli na zápase kde šlo o body do tabulky. A co říci o samotném zápase: