Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2020 vyšly tyto články:

29.5.Ročník 2011: První zápasy po pauzeCAP - HJM, 0.kolo | Jan ŠpinkaTéměř po 2 měsících jsme hráči ročníku 2011 mohli opět zakusit atmosféru fotbalového zápasu.
27.5.Šlapeme pro Terezku a PetraKlubTouto formou bychom rádi podpořili akci pro dobrou věc našeho spřáteleného klubu. Navíc jak jistě víte, Terezka je sestrou hájeckého trenéra a hráče mužů.
24.5.Termíny náborůKlubFC Háje JM zve všechny malé začínající fotbalisty na tradiční fotbalové nábory!
22.5.Rozpis tréninků od 25.5.2020KlubOd pondělí 25.5.2020 se znovu uvolňují vládní opatření a my díky tomu přidáváme další tréninkové jednotky všem kategoriím.
20.5.Hájecké kempy 2020 proběhnou!Miroslav NavaraPo týdnech nejistoty přišla dobrá zpráva, která nám potvrdila pořádání všech Hájeckých kempů.
19.5.V Kantýně na Hájích můžete platit bezkontaktněMikuláš ZbořilTento týden by nám mělo počasí přát.
17.5.SportFotbal: Vyzvedávání věcíMatěj SouchaV dalším týdnu bude opět možné si vyzvednout věci ze SF.
15.5.Ovocná inspiraceDáša ČernáDobrý den, trenérka Dáša přichází s další várkou inspirace. Tentokrát formou sdíleného videa. Kromě občasných alkoholových vsuvek je vše vhodné i pro mladé sportovce. :-)
10.5.SportFotbal: Vyzvedávání věcíMatěj SouchaV dalším týdnu bude opět možné si vyzvednout věci ze SF.
8.5.Informace a pokyny k tréninkům od 11.5.KlubPřinášíme vám podrobnější informace a pokyny k chování se v našich sportovních areálech. Cílem klubu je zajištění bezpečných podmínek pro sportování a respektování veškerých státních nařízení včele s maximálním počtem 100 osob v areálu.
7.5.Rozpis tréninků od 11.5.KlubOd pondělí 11.5. se nám rozjíždí tréninky všech kategorií. Nutno podotknout, že v lehce omezeném provozu. Detailnější informace o chování v areálu a na tréninku budou zveřejněny ve zvláštním článku. Informovat vás budou i přímo vaši hlavní trenéři.
3.5.SportFotbal: Vyzvedávání věcíMatěj SouchaSituace se lehce uvolnila, takže je možné si na Hájích vyzvednout objednané oblečení ze SF.
3.5.Rozpis tréninků 4.5.-8.5.KlubVládní opatření se mírní, a proto se v následujícím týdnu mohou na tréninky v omezeném počtu těšit mužstva mužů a dorostů.
2.5.Domácí výzva - dorost a mužiMikuláš ZbořilNaší sérii videí tento týden zakončili háječtí dorostenci a muži.
1.5.Online náboryKlubChcete své dítě přihlásit na fotbal, ale obáváte se, že během momentální situace se vám nepodaří navštívit fotbalové nábory, nebo se obáváte, že nábory nebudou vůbec? Máme pro vás řešení.