Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2013 vyšly tyto články:

31.8.Trenérská schůzeOtmar Mansour

V pondělí 9.9. se koná trenérská schůze. Začátek je v 19:00 v kantýně. Registrace prosím přineste s sebou.

31.8.Rozpisy tréninků podzim 2013Filip Semorád

U každé kategorie byl přidán rozpis tréninků pro podzim 2013. Naleznete při najetí na tým --> tréninky. Celkový rozpis tréninků naleznete zítra i na google kalendáři zde: Kalendář.

27.8.Schůzka dětí z náboruRenata Klíčová

V úterý 3.9.2013 se od 18hodin koná schůzka pro rodiče, jejichž děti se na jaře zúčastnili náboru na fotbal. Dozvíte se všechny potřebné  informace o trénincích a  organizaci sezóny. Těšíme se na Vás. Klíčová.

27.8.Novák soutěž kanonýrů ještě nehltá, těší ho hlavně start Hájů do přeboruwww.fotbalpraha.cz

Fotbalové Háje rozjely parádně novou sezonu Pražská teplárenská přeboru. Po dvou kolech mají na kontě šest bodů a šest nastřílených gólů. Polovinu z nich obstaral v duelu proti rezervě Bohemians Praha útočník Jakub Novák. Kdyby proměnil všechny šance, braly by Háje daleko vyšší výhru než 4:1. „Těší mě i ten hattrick, hlavně, že jsme skvěle odstartovali přebor,“ usmíval se Novák.

27.8.FC Háje JM B - Sokol Cholupice B 5:2 (3:0)Petr Lojda

V prvním kole jsme za podzimního počasí přivítali mužstvo z Cholupic. Hosté jsou nováček naší soutěže. V loňském ročníku si zajistili postup, když vyhráli 2.třídu skupinu C bez porážky. Souběžně s naším utkáním hrálo jejich mužstvo „A“, takže se nemohli posílit.

25.8.FC Háje JM – FK Bohemians Praha B 4:1 (4:0)www.fotbalpraha.cz

Fotbalisté Hájů na domácí umělce přejeli mladíky z rezervy Bohemians Praha rozdílem třídy. V poločase vedli domácí o čtyři góly, když se hattrickem blýskl Jakub Novák. Hra poražených byla plná nepřesností, naopak kdyby Háje měly přesnější mušku, mohl být rozdíl ve skóre daleko vyšší. Hosté se po pauze zlepšili, ale skóre upravili jen kosmeticky.

18.8.Meteor B - FC Háje JM 1:2 (0:2)www.fotbalpraha.cz

Na obou lavičkách se předsatvili noví trenéři. Na tu domácí usedl Jaroslav Žák. Hájecké fotbalisty vedl poprvé Petr Procházka. Nakonec se radoval kouč hostů, ikdyž v závěru zápasu mohli jeho svěřenci vítězství ztratit. Domácí však v koncovce moc nekousali a šance si nevytvářeli. To hosté jich měli jen v první půli minimálně šest vyložených. Proměnili dvě a to nakonec stačilo.

16.8.Hodnocení sezóny 2012/2013 muži BPetr Lojda

Béčko udělalo obrovský posun v začlenění mladých hráčů do sestavy. Průměrný věk je sice okolo 25, ale hodně nahoru ho posouvá stále hrající trenér Vláďa Dvořák. Mladíci se snaží hrát atraktivní fotbal a dařilo se jim díky tomu získat i dost bodů, takže narozdíl od loňských let neměli zachránařské starosti.

16.8.Hodnocení sezóny 2012/2013 muži AZdeněk Slabý

Áčko se opět umístilo ve středu tabulky. Oproti loňským rokům se však prodralo skrz úvodní kola poháru, ve kterém skončilo v semifinále. Loňskou sezónu hodnotí bývalý trenér Zdeněk Slabý.

14.8.Info k webuOtmar Mansour

Dobrý den všem,

jak jste si mohli všimnout, v minulém týdnu byla zprovozněna horní lišta webu. Bohužel byly nenávratně vymazány některé aktuality, nikoliv však obsah (soupisky, zápasy) ani články. Byly však odstraněny některé odkazy, např. nábor, kantýna, kalendář,... Alespoň částečně se daří vracet odkazy do původního stavu, i když administrace ještě neběží na 100%. Nyní opět můžete použít např. kalendář či odkaz na facebookové stránky kantýny. Pokusíme se vše co nejdříve vrátit do původního stavu, do té doby prosím o strpení. Děkuji.

O.M.

12.8.Hodnocení sezóny 2012/2013 starší dorostPetr Budoš

Starší dorost byl nepochybně velkým překvapením, neboť o rok mladší kluci ročníku 95 dokázali udržet přebor i pro příští sezónu a po celý rok se drželi v nesestupových vodách ve středu tabulky.

7.8.Informace k webuOtmar Mansour

Přes léto prošel web drobnými kosmetickými úpravami. I přesto, že většina z Vás si změn všimla a možná si už na ně i přivykla, raději je popíšu i níže v článku.

7.8.Rozpis zápasů podzim 2013Otmar Mansour

Na stránky byl vložen rozpis podzimních mistrovských zápasů. U každé kategorie v sekci zápasy se nyní můžete podívat na jednotlivé termíny. Je možný překlep, proto se řiďte stránkami PFS (ZDE, přípravky ZDE), avšak na našich stránkách by mělo být vše v pořádku. Každá změna termínu se nyní objeví už i v aktualitách a bude změněna v systému.

7.8.Proč je smazaná horní lišta webu?Otmar Mansour

Dobrý den všem,

když jsem se díval z mobilu na naše stránky, z hrůzou jsem zjistil, že zmizela celá horní lišta a nabídka menu. Bohužel mi zmizela i z administrace. Přitom ještě dnes, když jsem na stránkách dělal, tak bylo vše v pořádku, pak jsem na hodinu odjel a najednou to zmizelo. Omlouvám se tedy za to, že se nedostanete k potřebným věcem. Níže v článku hodím alespoň odkazy, jak si rozkliknout jednotlivé týmy, ty naleznete i po pravé straně stránek, kde se nachází tabulka jednotlivých týmů. Vložím sem také kontakty na vedení.

Správce webu je v současné době na dovolené, ale pokusíme se problémy vyřešit co nejdříve. Děkuji za pochopení.

Hezký den

O.M.

6.8.Hodnocení sezóny 2012/2013 starší žáci BJaroslav Nerad

Kluci ročníku 99 a 00 mají za sebou dvě odlišné soutěže, kdy chvíli hráli na velké hřiště, chvíli na půli. Občas také chodili vypomáhat i mladším žákům B a starším žáků A. Letos už se budou starat pouze o svou jedinou soutěž. Loňský rok hodnotí trenér a vedoucí Jarda Nerad.

1.8.Hodnocení sezóny 2012/2013 - ročník 2002Matěj Soucha

Ročník 2002 má za sebou působení v kategorii přípravek a posouvá se do mladších žáků, kde se vrátí k systému 7+1, který hrál v mladší přípravce. Jak se jim vedlo poslední rok v přípravce? Hodnotí trenér Matěj Soucha, který se přesouvá k ročníku 2005.