Fanzóna

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

16.2.Rozpis tréninků od 18.02.KlubPřinášíme vám rozpis tréninků platný po jarních prázdninách.
15.2.Muži: Rozdílné poločasyHJM - MOD 4:4, 0.kolo | Mikuláš ZbořilHáječtí muži nastoupili ve středu ke svému čtvrtému přípravnému utkání. Tentokrát si v době tréninku zahráli proti mužům z Modřan.
13.2.Recepty: Snídaňová jablkaDáša Černá, Kristýna ŠpinkováPo ukázce zdravé Nutelly vám přinášíme další pochoutku, která se hodí k zpestření snídaně či svačiny.
12.2.Muži: Přípravné utkání s KbelyHJM - KBE 3:1, 0.kolo | Mikuláš ZbořilTřetí přípravné utkání za sebou mají háječtí muži. Jejich celková bilance: dvě výhry a jedna prohra, není špatná.
9.2.I JUST SUED THE SCHOOL SYSTEM !!!Mikuláš ZbořilZačátkem jarních prázdnin se můžete podívat na zajímavé video. :-)
8.2.Recepty: Zdravá NutellaDáša Černá, Kristýna ŠpinkováJak jsme slíbili, začínáme se zveřejňováním receptů našich trenérek. Začneme jedním z nejoblíbenějších pokrmů dětí. :-)
7.2.Výživa malých sportovcůMikuláš ZbořilVčera večer proběhla přednáška nebo chcete-li seminář o výživě mladých sportovců pro rodiče.
6.2.Ročník 2009: Spřátelený přátelákSLA - HJM, 0.kolo | QALOV čase pravidelného tréninku jsme se uprostřed týdne, obklopeni mrazivě bílou krajinou, na bázi přátelského utkání setkali s týmem SK Slavia Praha 2010.
5.2.Ročník 2008: Zasloužené 1. místoTRJ - HJM, 0.kolo | Daniel BenešV neděli 3.2. jsme se zúčastnili fotbalového turnaje hraného systémem 5+1 v Kostelci nad Černými lesy.
4.2.Ročník 2006: Povedená útočná hraZEL - HJM 4:12, 0.kolo | Jan ŠpinkaV pátečním večeru náš čekalo již páté utkání v rámci zimní ligy na Xaverově. Před zápasem panovala v šatně velmi dobrá nálada, kluci měli pololetní prázdniny a tak to nebylo klasické utkání v týdnu, která nám někdy nedělá dobře.
4.2.Ročník 2009: První turnaj ve ZbuzanechTRJ - HJM, 0.kolo | Mikuláš ZbořilBěhem nedělní sněhové kalamity bylo naším úkolem dostat se na turnaj ve Zbuzanech. To se všem podařilo a v nepříznivých podmínkách to zaslouží velký dík rodičům.
3.2.Zamyšlení nad mládežnickým fotbalemMikuláš ZbořilPřed pár dny jsem byl na dětském turnaji jako rozhodčí. Šlo o turnaj mladších přípravek, kde bylo minimum důvodů k přerušování hry, a proto jsem měl celý den možnost sledovat prostředí a okolí dětského fotbalového turnaje.
2.2.KOP CUP 2019Mikuláš ZbořilV úterý 29.1. a ve středu 30.1. proběhl jubilejní 10.ročník školního halového turnaje KOP CUP.
1.2.Ročník 2011: Poslední Háje Cup v sezóněHJM - TRJ, 0.kolo | Filip ČerníkPoslední lednové nedělní dopoledne čekal hájecký ročník 2011 poslední Háje Cup v letošní sezóně.
1.2.Ročník 2005: Úterní zápas místo tréninkuHJM - DCH 4:2, 0.kolo | Vladislav VolfV rámci hájecké zimní ligy jsme měli zápas v úterý místo tréninku.
1.2.Se zimou do HájeMikuláš ZbořilZimní liga na Hájích je přibližně ve své polovině. V neděli večer navíc můžete na domácím hřišti vidět druhé přípravné utkání mužů.
31.1.Ročník 05/06: Osm statečnýchSPP - HJM 13:0, 0.kolo | Michal BlažekV sobotu jsme odehráli zápas zimní ligy na Hájích. Prvně bych chtěl poděkovat všem, kteří na toto utkání přišli a odehráli celý zápas. Protože jsme ho odehráli bez střídání.
31.1.Ročník 2005: Znovu zimní liga na JunioruFAP - HJM 2:3, 0.kolo | Vladislav VolfLetos máme během zimní přestávky rozehrané dvě zimní ligy. Na Junioru jsme bohužel smolně nepostoupili do bojů o stupně vítězů, ale stále nás tam čekají další těžká utkání. Prvním zápasem v nadstavbové části bylo utkání s FA Praha.
31.1.Ročník 2006: Čtvrté vítězství v zimní lizeCHO - HJM 2:6, 0.kolo | Jan ŠpinkaV neděli ráno nás čekalo již čtvrté utkání v rámci domácí zimní ligy. Tentokrát jsme se postavili na hřišti proti Cholupicím. V pozápasovém hodnocení kluci často zmiňovali, že byli v první poločase unavení a trvalo jim, než se naplno "probudili".
30.1.Ročník 2006: Sněhové vítězství nad Čelákovicemi CEL - HJM 1:8, 0.kolo | Jan ŠpinkaNabitý zápasový program pokračoval i o tomto víkendu. V pátek jsme na Xaverově nestačili na domácí celek, v sobotu jsme se na stejné místo vrátili s jinou partou k zápasu s Čelákovicemi.
30.1.Ročník 2009: Přátelák s TempemTPH - HJM, 0.kolo | Mikuláš ZbořilMrazivého sobotního odpoledne jsme se střetli s Tempem na jejich domácí půdě.
30.1.Partnerská ZŠ Mendelova se zúčastnila Dětského fotbalového poháruJan ŠpinkaV úterý 22.1. jsme se zúčastnili se dvěma týmy Mendelky základního kola Dětského fotbalového poháru. Na turnaji jsme obsadili 4. a 8. místo.
29.1.Ročník 2010: Brankář turnajeTRJ - HJM, 0.kolo | Michal ČernýTuto sobotu nás ve své hale přivítal tým z Motorletu. Odehrával se opět systém na body. Nebyly zde rozlosovány skupiny, jak na posledním turnaji v Říčanech ale hrálo se tzv. "každý s každým".
29.1.LETNÍ KEMPY NA HÁJÍCH 2019KlubJiž pátým rokem pořádá fotbalový klub letní kempy pro všechny děti, které si chtějí i o prázdninách s kamarády užít mnoho sportu, zábavy a nevšedních zážitků.
28.1.Ročník 2006: Výborná konfrontace na XaverověXAV - HJM 9:6, 0.kolo | Jan ŠpinkaV pátek 25.1. jsme nastoupili k prvnímu utkání zimní ligy na Xaverově v novém roce. V prosinci jsme zde odehráli dva vítězné zápasy a navázat jsme na tyto výhry chtěli i v pátek.
28.1.Výživa malých sportovců. Jak na to? Dáša Černá, Kristýna ŠpinkováPřinášíme vám oficiální pozvánku od našich trenérek. Podobnou nadstavbu si mohou rodiče chválit jen málokde, proto určitě za všechny na Hájích doporučujeme!
28.1.Ročník 2009: Další turnaj na KvětňákuHJM - TRJ, 0.kolo | Mikuláš ZbořilV sobotu ráno jsme se znovu sešli v tělocvičnách partnerské ZŠ Květnového vítězství 1554 ku příležitosti turnaje ročníku 2009. Turnaj se v zimě uskutečnil již podruhé, díky dobré komunikaci trenérů.
27.1.Čeká nás KOP CUP 2019!Mikuláš ZbořilV úterý 29.1. a ve středu 30.1. proběhne další ročník tradičního školního fotbalového turnaje KOP CUP.
25.1.Výživa malých sportovců. Jak na to? - pro trenéryMikuláš ZbořilŽivot je neustálým procesem učení.
25.1.Se zimou do HájeMikuláš ZbořilMrazivý víkend nezabrzdí zimní ligu na Hájích! Neděle navíc bude ve znamení Háje Cupů mladších přípravek.