Ročník 2008: Splnění svého cíle v Podolí

K prvnímu zápasu v soutěži na dvě hřiště jsme zavítali na Podolí. A splnili jsme předzápasový cíl - nastřílet 25 gólů.
1.kolo v Ne 9.9.2018 15:15
Podolí T.
Podolí

V zápase bylo k vidění několik momentů, které stojí za zmínění. Zejména mi v hlavě utkvěla akce na jeden dotek zakončená gólem a akce od naší brány, kdy od brankáře šla přihrávka na středa, rozehrávka na lajnu, klička 1 proti 1 a zakončení. Celkově se mi líbila snaha o kombinaci, i když bylo mnoho nepřesností, a hra zadních útočníků, kteří hru roztahovali do šířky. Velká pochvala pro všechny za bojovnost a důraz, protože soupeř hrál na hraně pravidel a my se dokázali vyrovnat s mnohdy dost tvrdými zákroky.

Prostor pro zlepšení je v komunikaci, situacích při autovém vhazování a hlavně rozehrávkách rohových kopů. Stále si to děláme po svém a k úspěchu to nevede.

Děkuji opět všem za podporu a jsem rád, že i v této sezoně můžeme počítat se spoluprací s hráči a trenéry z partnerského klubu Sokol Zvole.

neděle 9.9.2018 | Matěj Soucha | Přečteno: 2006