Ročník 2006: Vysoké vítězství v Kyjích

V neděli jsme se vydali ke druhému utkání v pražské soutěži. Po dobrém úvodním kole jsme si věřili na další úspěšný výkon.
2.kolo v Ne 16.9.2018 14:00
Kyje UMT
Kyje

V Kyjích na nás čekala pěkná přírodní tráva, kterou jsme přivítali, neboť bylo v neděli opravdu velké horko. Vstup do utkání se nám povedl a aktivní hrou jsme si vypracovali hned několik brankových příležitostí. Netrvalo dlouho a prosadili jsme i gólově.

Opět jsme měli k dispozici dvě sedmičky. Na hřišti se také projevila již větší sehranost, kluci o sobě už více vědí a lépe spolu komunikují. Zdravé sebevědomí, dobrá nálada v týmu a velká chuť. To jsou aspekty, proč se nám nyní v pražské soutěži daří. V tomto zápase se prosadila brankově většina hráčů.

Máme radost, že jsme po celé utkání vydrželi hrát v tempu a stále uplatňovali náš styl hry. Kluci jsou teď na vítězné vlně, v kabině si užívají pozápasové oslavy a fotbal je teď hodně baví.

neděle 16.9.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 1374