Muži A: Trápení pokračuje

Hájeckým mužům A se nepodařilo naplno bodovat ani počtvrté v řadě, a to znamená pokles až na 7. místo tabulky.
1:4
(0:1)
8.kolo v Pá 28.9.2018 10:30
Troja
Branky FC Háje: 61.Vostrovský. Branky Troja: 30.Lach, 65.Štancl, 69.,74.Rolinger. Diváci: 25,
Sestava FC Háje: Orlich - Souček,Novàk(77.Polyakov),Sojka,Kloboučník(71.Špinka) - Nguyen,Demuth,Láta (81.Kalhous),Soucha(75.Skirdov) - Lačík(58.Kalhous),Vostrovský

Nutno říct, že pro oko diváka se nejednalo zrovna o atraktivní první poločas. Bylo k vidění mnoho ztrát na obou stranách hřiště. Zápas se nesl spíše ve znamení soubojů ve středu pole. Ve 30 minutě se z ojedinělé akce sice mohli radovat hosté – 0:1. Na celkovém obrazu hry se ale moc nezměnilo, a tak se po nudné první půli šlo do kabin za pro nás nepříznivého stavu.

Do druhé půle jsme však vstoupili aktivněji a od přibližně 50.minuty jsme soupeře značně přehrávali. Odměnou nám byla vyrovnávací branka v 61.minutě, kdy po pěkné kombinační akci na pravé straně Nguyen uvolnil Vostrovského, který se z úhlu nemýlil – 1:1. V tu chvíli jsme měli zápas ve svých rukou a vše směřovalo k výsledkovému obratu. Bohužel přišla 64.minuta a branka hostů. Po odpískání faulu na polovině hřiště, soupeř rozehrál zdánlivě osvobozujícím nákopem na útočníky ve vápně. Jeden prohraný souboj a následný přesný volej hostujícího střelce však znamenal zásadní zlom v utkání – 1:2. Tato branka nás zlomila. Naše aktivita ustoupila, a když se z přímého kopu zakrytou střelou v 69.minutě hosté prosadili potřetí, bylo po zápase – 1:3. Hlavy zůstaly dole a zápas už jsme dohrávali spíše z povinnosti. Přibližně 15 minut před koncem se soupeř ještě stihl prosadit pěknou kombinační akcí přes naši levou stranu.

Možná že kdybychom zvládli hrát celý zápas tak, jako jsme hráli aktivních 10-15 minut v druhém poločase, dokázali bychom tento zápas vyhrát. Co pro takový dlouhodobější výkon však schází? Fyzička? Tréninková docházka? Chuť? To jsou otázky, které je třeba zodpovědět…