Ročník 2009: Náročný zápas s Xaverovem

V neděli 30.9. hostili kluci Xaverov. Nad hřištěm svítilo slunce a byl tak ideální čas pro fotbalové utkání.
4.kolo v Ne 30.9.2018 12:30
Háje UMT
Xaverov

Začátek zápasu byl velice vyrovnaný. Na jednom hřišti se dařilo více klukům z Hájů a na druhém zase soupeři.

Postupem času se pomyslná miska vah začala dostávat na stranu Xaverova, který dokázal rychle přecházet do útoku a dařilo se mu i ve střelbě z dálky. Háječtí hrozili po stranách hřiště a ukazovali odvahu i v soubojích jeden na jednoho. Kluci ale hráli bez střídání, a i když makali na maximum, na jejich pohybu se to podepsalo. Každý gól byl vydřený a soupeř na něj dokázal odpovědět dvěma i třemi góly. Kluci budou muset ještě zapracovat na své poziční hře a pohybu. Patří jim ale obrovský dík za podaný výkon, jelikož nikdo z kluků zápas nevypustil a bojoval až do konce. Někteří z kluků dokonce odmítali jít kopat penalty, protože již neměli sílu.

neděle 30.9.2018 | Pavel Rašplička | Přečteno: 1494