Starší žáci A (2009)

Ročník 2004: Klidné vítězství

V dalším kole k nám zavítal soupeř ze severu, úkol by jasný, udržet si neporazitelnost a zahrát si s chutí proti soupeři.
9.kolo v So 6.10.2018 12:15
Štěrboholy T.
Varnsdorf

Branky: 1x Franta, Kubík, Alex, Tom

Sestava: David = Turbič – Bejk – Tom – Vili = Kubík – Franta – Poky – Sam – Matyas = Alex ==) Smolda – Voty – Hajnej – Ruby – Johny – Kačer – Luky

Pochvala hráčům, že jsme i za stavu 3:0 nepřestávali hrát, je pravda, že jsme měli tolik prostoru, co nemáme ani v přeboru, tak jsme toho využívali, chodili často jeden na jednoho, ale ta koncovka v našem podání je jaksi slabší, musíme na ní pracovat, není možné, abychom z tolika úniků, nedokázali dát branku, mimo Alexe, který se prosadil mimo standartní situaci, jsme ostatní branky dali po důrazu v šestnáctce, kde se rozhoduje o výsledku, dohrávali jsme situace po rozích, díky kterým jsme dali úvodní dvě branky, pak aspoň jeden únik proměnil Alex, a ke konci zápasu po jedné standartní situaci Voty poslal hezký míč do vápna, kde si ho našel Tom, který se v náběhových situací neplete a bylo hotovo.

Ano, chceme hrát hodně dopředu, ale musíme myslet i na práci vzadu, více komunikovat, protože bychom si poté zbytečně nekomplikovali život, místo toho jsme mlčeli a koukali, kdo co udělá, až z toho byl náhodný gól, tudíž koncentrace od vstupu do kabin po příchodu na zápas, až po odchodu ze zápasu. V dalším kole nás čekají Karlovy Vary, sice jsou pod námi, ale jen svědomitý úkol a odhodlání nám přinese úspěch, nesmíme se spoléhat, že by se soupeř porazil sám, tak v týdnu si někteří doléčí šrámy a na víkend budeme ready, čekají nás důležitá utkání v říjnu, je to jen o našich hlavách a přístupu k jednotlivým zápasům, ještě kdybychom zabrali v trénincích, byli bychom velice spokojeni, chápeme, že jsou kluci v pubertě, ale to neznamená, že si budou dělat, co chtějí. Tudíž na zápase super, teď ještě tréninky.

Fotogalerie ze zápasu:

sobota 6.10.2018 | Peter Bíro | Přečteno: 2205