Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2010: Nešťastná třetí čtvrtina

V pátek 19.10 jsme odehráli zápas proti Motorletu.
7.kolo v Pá 19.10.2018 16:30
ZŠ Klausova UMT
Motorlet

Pokaždé když jsme hráli s tímto soupeřem, tak zápasy byly vždy vyrovnané jak herně, tak i výsledkově a celkový výsledek se vždy lišil o pouhou jednu či dvě branky.

Bohužel tento zápas jsme měli vetší absenci, a tak jsme museli doplnit hráče, kteří ještě neměli zkušenost s tímto týmem ani tempem hry. Zápas byl první dvě čtvrtiny velmi vyrovnaný, kluci hráli velmi dobře, bojovali o každý balón a bylo na nich vidět, že chtějí vyhrát.

Bohužel ve třetí čtvrtině nás z ničeho nic bojový duch na chvíli opustil a soupeř toho okamžitě využil. Po tomto chvilkovém výpadku kluci začali opět bojovat, ale bohužel už se nám nevedlo tolik v zakončení.

Na závěr chci poděkovat klukům za celkově bojovný výkon a těším se na další zápas.

pátek 19.10.2018 | Jakub Kloboučník | Přečteno: 1553