Ročník 2008: Vyrovnané utkání s Aritmou

V sobotu jsme přivítali na posledním domácím zápase podzimní sezóny družstvo Aritmy.
9.kolo v So 3.11.2018 12:30
Háje UMT
Aritma

Trenér Michal:

Velmi dobrý soupeř nás po všech stránkách prověřil. Zvolská část byla konečně po několika týdnech kompletní, a tak jsme nemuseli využít posil z Hájů. Samotný zápas jsme začali dobře, a přestože byla hra vyrovnaná, naše lepší zakončení rozhodlo o celkovém jednoznačném vítězství v první polovině utkání. Kluci a Nikča výborně kombinovali směrem dopředu a některé chyby v obranné činnosti s přehledem zachraňoval opět výborný brankář. O poločase jsme si řekli, že chceme udržet nastavenou úroveň hry, ale to se nám ve třetí čtvrtině vůbec nepovedlo. Především obranná činnost našich hráčů byla velmi špatná a každý si myslel, že to za něj odehraje jeho spoluhráč, případně to „nějak dopadne“. Dopadlo to většinou gólem v naší brance. Do poslední čtvrtiny jsme se snažili namotivovat a sebrat veškeré síly - a také se to povedlo. Výkon šel opět nahoru a jen výborný výkon soupeřova brankáře a hra celého týmu Aritmy na hranici sebeobětování, nám neumožnili vstřelit mnohem více gólů.

Trenér Matěj:

Utkání bylo vyrovnané. I když je pravda, že individuálně nás tentokrát soupeř předčil. Bohužel jsme se nedokázali dlouho prosadit gólově, a tak úřadoval soupeř a vyhrál první část.. Ve druhé čtvrtině jsme zabrali a vyhráli, výsledek vyrovnaný. Třetí čtvrtina bylo opět remízová a výkony se střídali, jedno střídání lepší, druhé horší. V poslední části jsme se více zaměřili na "křivdy" a řešili jsme, kdo více fauluje. Zbytečně vyhrocená situace mezi diváky se opět projevila na psychice hráčů a poslední část zápasu jsme prohráli. Slzy byly, ale je dobře, že nám na tom záleží! Každopádně se nemáme vůbec za co stydět, naopak to byl kvalitní zápas a soupeř, takže těmito těžkými zkouškami rosteme.

Děkuji všem za podporu a přeji více trpělivosti a klidu při dalších zápasech.

sobota 3.11.2018 | Michal Andronikov, Matěj Soucha | Přečteno: 1809