Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2011: 28 vstřelených branek

Netradičně v pátek večer se hájecký ročník 2011 vydal na zápas do Vokovic proti tamější Aritmě.
9.kolo v Pá 2.11.2018 17:00
Aritma UMT
Aritma

Zápas jsme tak poprvé odehráli pod umělým osvětlením a za výrazně příznivějších podmínek než předchozí zápas. V první třetině se moc nehrál fotbal, soupeři trvala veškerá rozehrávka velice dlouho, a tak zápas nabíral tempo velice zvolna, na naše poměry padalo méně branek.

Ve zbytku zápasu se nám dařilo o něco lépe a dostali jsme se do slušného tempa. Velice se mi líbila naše aktivita při ztrátě míče stejně jako napadání soupeřovy rozehrávky. Opět se nám velice dařily souboje jeden na jednoho, skvěle hráli i naši brankáři. Za mě moc hezký výkon vyšperkovaný osmadvaceti vstřelenými brankami!

Děkuji rodičům za podporu dětí!

Zápas odehráli: Ondra Bareš, Dan Bohdal, Marťa Čekajlo, Šíma Förster, Kris Gallik, Šíma Hořák, Vojta Krámek, Váša Novák, Eda Pacák, Pepa Šesták, Kája Uhlíř, Fíla Vaňáč, Kryštůfek Vlach, Monča Zdeňková

pátek 2.11.2018 | Filip Černík | Přečteno: 1847