Ročník 2008: Konec dobrý, všechno dobré

V sobotu jsme zakončili podzimní část mistrovských zápasů utkáním s Fotbalovou akademií Praha.
10.kolo v So 10.11.2018 09:00
Střížkov UMT
FA Praha

Trenér Michal:

Utkání začínalo v 9 hodin na Střížkově a tedy bylo nutné brzy vstávat, což všichni zvládli a na zápas přijeli včas. Samotné utkání s týmem z dolní části tabulky se nám povedlo. Kluci a Nikča k zápasu přistoupili zodpovědně, soupeře od začátku přehrávali a tak jsme počítali jen góly v síti týmu ze Střížkova. Nám se v podzimní části obecně zlepšila obranná činnost a dostáváme mnohem méně gólů než v minulé sezóně. Třeba v zápasech s Podolím nebo Admirou jsme obdrželi jen jeden gól a i tento zápas dlouho vypadal na udržení čistého konta, ale pak malé zaváhání naší obrany a povedená akce soupeře rozhodla o tom, že náš brankář si na „nulu“ v mistrovském zápase počká ještě minimálně do jara.

Trenér Dan:

Chtěl bych celý tým pochválit, protože jsme celý zápas odehráli ve vysokém tempu a soupeře jsme až na pár situací v prvním poločase k ničemu nepustili. Krásně se tak vidělo, že když chceme a dáme do výkonu maximální nasazení přinutíme soupeře dělat chyby, ze kterých plyne mnoho šancí ke vstřelení gólu.

sobota 10.11.2018 | Michal Andronikov, Daniel Beneš | Přečteno: 2080