Ročník 2006: Sněhové vítězství nad Čelákovicemi

Nabitý zápasový program pokračoval i o tomto víkendu. V pátek jsme na Xaverově nestačili na domácí celek, v sobotu jsme se na stejné místo vrátili s jinou partou k zápasu s Čelákovicemi.
v So 26.1.2019 11:30
Xaverov UMT
Čelákovice

Během noci a dopoledne napadlo spoustu sněhu a i přes velkou snahu pořadatele se sníh na hřišti držel. Pro náš herní styl tak plocha nebyla ideální, ale kluci si s tím skvěle poradili.

Od úvodu jsme drželi míč a nasadili jsme i celkem vysoké tempo. Před utkáním jsme si povídali, co na takovém terénu bude nejúčinnější a kluci se těchto společných rad během zápasu drželi. Velmi nás potěšilo roztahování hry a přesouvání hry z jedné strany na druhou. Na čem budeme chtít během zimy více pracovat je rychlost přepínání a větší podpora krajních hráčů směrem dopředu.

Vstřelili jsme krásných 8 branek, na kterých se podílela většina hráčů. Těžkou roli měl dnes náš brankář, který z velké části neměl moc práce, ale když bylo potřeba, tým dokázal podržet.

Utkání se zúčasnili: Petrák, Šilhánek, Hadraba, Stříbrský, Trnka, Limberg, Lacko, Kubánek, Oráč, Slavík, Zlatuška.

sobota 26.1.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 1676