Mladší přípravka B (2016)

Ročník 2011: Poslední Háje Cup v sezóně

Poslední lednové nedělní dopoledne čekal hájecký ročník 2011 poslední Háje Cup v letošní sezóně.
:
v Ne 27.1.2019 09:00
Jedenáctka VS
Turnaj

Kromě hájeckého týmu se zúčastnily i děti hrající za ČAFC, Újezd Praha 4, Štěrboholy, Střešovice a Tempo. Atmosféra byla jako vždy na našich Háje Cupech příjemná a pozitivní a věřím, že si děti turnaj užily.

S kluky jsme se před každým zápasem bavili o tom, na co se v něm zaměříme. Kluci si pokaždé vybrali, že by se rádi zaměřili na obsazování volných soupeřových hráčů. Byly pasáže, kdy se jim to dařilo, i pasáže, ve kterých jim to šlo o něco méně, na této činnosti ještě i v tréninku určitě budeme dále pracovat. Nastaly i pasáže, ve kterých jsme nebyli tak aktivní, jak jsme u kluků zvyklí, ty ale byly vyváženy částmi zápasů, ve kterých jsme se s chutí tlačili do zakončení. Měli jsme hezký počet zakončení našich akcí, 15 z nich končilo míčem v soupeřově síti, což je hezkým počinem.

Za mě tradičně hezký Háje Cup. Těšíme se zase v příští sezóně.

Turnaje se zúčastnili: Dan Bohdal, Martin Čekajlo, Vojta Krámek, Víťa Mrzena, Vašek Novák, Kuba Suchánek, Honza Tůma.

neděle 27.1.2019 | Filip Černík | Přečteno: 1502