Ročník 2008: Začátek ano, konec ne

První zápas jarní části sezóny. Výhoda domácího prostředí. Příjemné počasí.
12.kolo v So 23.3.2019 08:30
Háje UMT.
Podolí

Podmínky pro utkání s Podolím nemohly být snad lepší. Začátek zápasu byl z naší strany velmi svižný, dlouho se však čekalo na první gól. Nakonec jsme první dvě čtvrtiny ovládli a i výsledkově zvítězili. Naše koncentrace však postupně upadala a s tím i celkové nasazení. Tempo najednou určoval soupeř a vyplatilo se mu to i gólově, proto jsme s hořkostí museli konstatovat, že třetí a čtvrtou část vyhrál soupeř.

Stále je to jen o nás, o našich hlavách a o celkovém přístupu. Hrajeme svojí hru, držíme míč, snažíme se kombinovat a dostávat se před soupeřovu branku, vše nám vychází. Bohužel nedokážeme toto tempo udržet. Jakmile polevíme, tak najednou je protihráčů plné hřiště. Výsledek hovoří jednoznačně pro nás, ale jsem si jist, že přijdou další týmy, které budou hrát hned od začátku a my musíme být připraveni mnohem více.

V dalším zápase zavítáme v sobotu na Admiru a těšíme se opět na podporu všech našich příznivců!

sobota 23.3.2019 | Matěj Soucha | Přečteno: 1986