Ročník 2007: Krásný souboj

Za velmi hezkého počasí se v Počernicích měli naši chlapci utkat s vedoucím mužstvem soutěže. Nám patřila příčka devátá.
4:3
(1:0)
12.kolo v So 23.3.2019 15:30
Xaverov UMT.
Xaverov
Diváci: 22,

Mělo se tedy jednat o jasnou záležitost. Naši ovšem na soupeře nastoupili velmi ofenzivně a gól byl na spadnutí. Jenže šance za šancí končila buď na výborném brankařovi soupeře nebo střelou vedle. Soupeř těžil z protiútoku do otevřené obrany a jeden se mu podařilo po cca 15ti minutách proměnit. Takto poločas i skončili.

Rodiče hlasitě hnali chlapce za vyrovnáním a těm se podařilo výsledek otočit. Šance na 3:1 zůstala neproměněna a zápas se zlomil. Domácí obr s číslem 33 nešel téměř oddělit od míče, xaverovští se začali mnohem lépe pohybovat a šňůrou 3 gólů během 10 min. zápas prakticky rozhodli.
Naši se dokázali ještě jednou zvednout a pět minut před koncem snížili na rozdíl jedné branky, ale když šance v poslední minutě gólem neskončil, museli sklonit hlavy. I tak si vysloužili ovace a potlesk rodičů. Hattrickem se blýskl Jan Kuneš.