Ročník 2006: Skvělý druhý poločas

V sobotním dopoledni nás čekalo úvodní utkání jara v pražské soutěži. V prvním kole nás čekalo domácí Podolí.
1:7
(1:1)
10.kolo v So 6.4.2019 09:00
Podolí T.
Podolí
Diváci: 20,

Začátek zápasu byl velmi nervózní a nejvíce se to projevovalo v našem zakončení. Šancí jsme si za první poločas vypracovali dostatek, ale naše mířidla nebyla správně seřízena.

Po chvíli se začali osmělovat i domácí a z jednoho protiútoku, kdy se nedohodla obrana s naším brankářem jsme inkasovali velmi jednoduchý gól. Tým na to zareagoval velmi dobře, více se začal tlačit do útoku a před koncem prvního poločasu jsme po individuální akci našeho útočníka srovnali na 1:1.

Tato branka nás nastartovala ke skvělému výkonu ve druhém poločase. V něm jsme dokázali přidat 6 branek a udržet čisté konto. Kluci hráli s chutí, přepínali mezi obranou a útokem, věřili si v soubojích 1vs1, rozehrávali konstruktivně a s myšlenkou. Tento projev se mi velice líbil a přeji si, aby v tom kluci pokračovali, neboť opět sobě i fanouškům dokázali, jak hezký fotbal dokáží hrát.