12.kolo v St 8.5.2019 10:00
SK Roudnice
Roudnice nad Labem
Diváci: 120,

Proti týmu Roudnice nad Labem předvedli kluci zejména v první třetině vyrovnaný výkon a ujali se vedení 1:0. Do konce třetiny Roudnice výsledek otočila na 2:1. Její hra vynikala zejména kolmými přihrávkami za obranu na rychlé útočníky a roztahováním hry do stran.

Háje se snažily útočit především středem, kde bylo příliš přehuštěno. Druhá a třetí čtvrtina uplynula jako voda v nedalekém Labi, hra se přesouvala od jedné branky k druhé, ale Roudnice měla stále mírně navrch. Vyzdvihl bych výkon Honzy Kuneše, který vstřelil dva góly a bylo ho plné hřiště. Konečný stav 8:4 pro Roudnici však odpovídá dění na hřišti. Háje bojovaly až do konce a rozhodně neudělaly ostudu.

Je vidět, že kluci i přes prohru drží spolu, což dokumentoval vlastní gól našeho brankáře, po kterém ho ostatní chlapci povzbuzovali. Výchova trenéra Horníka zřejmě nese své ovoce. Proti trenérům Roudnice, kteří připomínali dva štěkající pejsky za plotem, je na jeho styl koučování radost pohledět!