Kvalitní zápas jsme sehráli doma s Vršovicemi.
4.kolo v Ne 30.9.2018 16:00
Štěrboholy T.
Vršovice
Diváci: 44,

Začátek zápasu patřil soupeři a hned v úvodu si vypracoval dvě šance, přičemž jednu dokázal proměnit již v osmé minutě utkání 0-1. My jsme dokázali odpovědět o pár minut později a po dobré střele do protipohybu gólmana to bylo 1-1. Pak se hra hodně srovnala a hrálo se často ve středu pole a šance si vytvořili oba týmy, jenže brankáři byli bezchybní. Ke konci poločasu nám hostující golman vyřadil svým nešetrným zákrokem našeho útočníka. Ve druhém poločase jsme začali aktivně my a měli jsme dvě zajímavé šance, bohužel bez úspěchu. Poté měl soupeř pár nepříjemných šancí, ale obětavost našich obránců s pomocí brankáře, balón do sítě nepustila. Naopak ke konci utkání jsme taktovku převzali my a dobře dohraný souboj nám přinesl důležité vedení 2-1. Hned o pár minut později přišla lahůdka našeho hráče, který si postavil míč k přímému kopu a nekompromisně ho uklidil na zadní tyč přes zeď 3-1. to už byl soupeř na lopatkách a výsledek jsme pojistili ještě jedním gólem po pěkné individuální akci 4-1.

Hodnocení: Hrál se oboustranně důrazný a kvalitní fotbal. Chvílemi nás soupeř přehrával a chvílemi zase my jeho. Rozhodla kvalitnější koncovka a dobrý důraz ve vápně. Všichni kluci odvedli dobrý a koncentrovaný výkon za který si body zasloužili. Do dalších zápasů je potřeba tyto věci přenést a přidat k nim ještě větší souhru v obranné fázi.

Sestava: Dave, Alim. Novas, Vrzy, Tyko, Mali, Kuba, Budy, Kikin, Máša, Ráďa, Šéba, Kuba,Péťa,Pechy