Mladší dorost: Špatná střelecká muška

O dva body v domácím utkání s Ďáblicemi nás připravila špatná koncovka a nedisciplinovanost na hřišti.
3:3
(2:2)
12.kolo v Ne 24.3.2019 15:00
SK Ďáblice
Diváci: 25,

Zápas začal nejhorším možným způsobem, když soupeř hned první střelou na branku ve třetí minutě otevřel skóre 0-1. Obdržená branka nás zdravě naštvala a za pět minut po pěkném průniku po křídle a chladnokrevném zakončení na zadní tyč to bylo 1-1. Po vstřelené brance jsme začali lépe kombinovat ve středu pole a vytvořili jsme si dvě stoprocentní šance, bohužel bez gólového efektu.

Pak přišla situace, která hodně ovlivnila zbytek utkání, dva hráči se do sebe pustili hlava nehlava a po zásluze byli vyloučeni. Za dvě minuty jsme se dostali do vedení po pěkné střele 2-1. Vedení nám dlouho nevydrželo a po smolném hraní rukou ve vápně, soupeř srovnal na 2-2.

Po přestávce jsme šli znovu do vedení po dobré střele a následné dorážce 3-2. Od této chvíle jsme si vytvořili znovu čtyři naprosto stoprocentní šance / dvakrát sólo na brankáře, dvakrát netrefena prázdná branka / a jelikož jsme rozhodující branku nedali my, tak udeřil soupeř a to dvě minuty před koncem, kdy vystřelil z přímého kopu na branku a míč doletěl až do sítě 3-3.

Hodnocení: Do vyloučení jsme hráli aktivně ve středu pole a vytvářeli jsme si šance, pak to již nebylo úplně to pravé ořechové. Hodně nás zradila koncovka, protože jsme měli opravdu veliké příležitosti k rozhodnutí zápasu. Z pohledu odvahy ve hře a osobních soubojích, jsme byli o hodně lepší a soupeř nás musel dost často zastavovat pouze fauly, kterých bylo opravdu velké množství. Bohužel jsme se plně nezkoncentrovali, na konci zápasu při soupeřově přímém kopu a dovolili jsme soupeři vyrovnat.

Sestava: Honza, Alim. Tyko, Mali, Budy, Kikin, Ráďa, Sendi, Kuba, Vrzy, Vojta, Ríša, Luky, Máša