Starší žáci A (2009)

Ročník 2004: Návrat na čelo tabulky

Ve večerních hodinách za umělého osvětlení jsme na Julisce odehráli předposlední kolo v pražské soutěži.
10.kolo v So 10.11.2018 16:15
Juliska UMT
Dukla

Branky: 2x Matyas, 1x Smolda

Sestava: Luky = Smolda – Tom – Kačer = Kasa – Zelí – Bejk – Sam – Dimi = Víťa – Matyas ==) Alex – Franta – Maty – 05 - Denys – Luky Veselý

Mezitím konkurenti nečekaně zaváhali a nám se naskytla možnost se vrátit na čelo, kterou jsme využili a je jen na nás, jak hráči v hlavách přistoupí k poslednímu utkání.

Začátek zápasu jsme měli dobrý, ale chyběla větší podpora hráčů do vápna. Po vypracování šancí, jsme byli v malém počtu ve vápně, i přesto, že jsme hráli velice ofenzivně, bohužel někteří hráči stále nechápou své úkoly. Po zahozených šancí se soupeř oklepal a začal také kombinovat, chvílemi nás přehrával, tak jsme nasadili zbraně z lavičky na pár minut a mělo to tížený gólový efekt, kluci ukázali zkušenosti z divize a během chvíle se prosadili a pomohli ke gólům.

Mezitím si Vojta opět přivodil drobné zranění po nárazu do protihráče musel odjet směr rentgen s rukou, naštěstí nic vážného, jen pár dní klidu, má bohužel peška během podzimu, ale i to k fotbalu někdy patří. Zranění si nevybírají hráče dle jména, někdy to na někoho padne a táhne se to s ním určitou část sezóny, je to jen o tom zůstat silný ve své hlavě a nepodlehnout, ono se vše v dobré obrátí.

Do druhé půle jsme prohodili rozestavení a hráli na údržbu a pošetření sil na druhý den, což se nám mohlo krutě vymstít, když už nás soupeř začal opět přehrávat, tak jsme prostřídali a po další hezké akci přidali branku, kdy po hezkém centru to Alex ukázkově sklepl Kubovi a ten se z 25 metrů nemýlil a téměř do šibenice, hezký moment, který na druhé straně po podobné akci provedli i kluci z Dukly a Luky přesto, že si sáhl na míč byl bez šance, na štěstí jsme inkasovali v momentě, kdy se chýlil konec zápasu, děkujeme klukům z 05 za výpomoc, Denyse už známe, teď se k nám přidal Luky a mile překvapil pracovitostí na středu pole

V sobotu na státní svátek nás od 08:30 čeká poslední podzimní kolo, doufáme v domácí podporu fanoušků, kteří by si mohli přivstat a jít podpořit kluky v boji o první místo, tudíž repete pro fanoušky – Sobota 17.11.2018 od 08:30 Háje UMT – těšíme se na podporu a podzimní tečku ve vítězné podobě na domácím hřišti.

sobota 10.11.2018 | Peter Bíro | Přečteno: 2176