Starší žáci A (2009)

Ročník 2004: Už nám to zase střílí!

V "anglickém" týdnu jsme v sobotu přivítali dalšího divizního soupeře, tentokrát z Děčína.
19.kolo v So 11.5.2019 10:30
ZŠ Nad Přehradou T.
Junior Děčín

Důvodem našich jarních výsledků je nízká střelecká produktivita. V proběhlých zápasech nás žádný soupeř herně nepřehrál, pouze byl efektivnější a hlavně dravější v zakončení. V sobotním zápase jsme chtěli ukázat, že umíme být nebezpeční a hlavně, že už dokážeme naše šance proměňovat.

Ihned po začátku se naše hra vyznačovala velkou chutí a nasazením. Branka byla na spadnutí, vše záleželo na tom, kdy se nám podaří vstřelit tu první. Ve 14. minutě jsme se dočkali, dokázali jsme se prosadit hlavou po rohovém kopu. Všichni jsme ucítili velkou úlevu a najednou se začala pořádně projevovat naše fotbalovost. Do poločasu jsme přidali ještě další čtyři branky.

Nakonec se brankový účet zastavil na čísle devět. Máme velkou radost z počtu vypracovaných příležitostí a z aktivní hry, díky které jsme se tolikrát dostávali do zakončení. Pokud s takovou chutí odehrajeme i další zápasy, můžeme se těšit nejen na hodně branek, ale také na chuť vítězství.

sobota 11.5.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 2295