Ročník 2004: Vítězné retro dresy

V neděli na Den matek jsme na domácím hřišti přivítali Vršovice. Jednalo se o utkání týmů z horní části přeboru, tudíž se dal očekávat velmi zajímavý zápas.
3:0
(2:0)
19.kolo v Ne 12.5.2019 15:00
Vršovice
Diváci: 30,

Vršovice dorazily s bílou kombinací dresů, tudíž jsme nemohli použít naše obvyklé přeborové barvy. Ze skladu kluci dostali trochu starší oranžové, jelikož byla před zápase v kabině dobrá nálada, hned se začalo vtipkovat. Nakonec to skončilo u toho, že nastupujeme v oranžových retro dresech na počest Dne matek.

Dobrou náladu jsme si přenesli i do utkání. Soupeř měl založenou taktiku na dvou hráčích, které jsme až na dvě situace dokázali ubránit. Proto jsme se mohli soustředit primárně na naši útočnou hru a snažit se ohrozit hostujícího brankáře. Po vstřelení první branky, kdy náš krajní obránce skvělým náběhem zavíral zadní tyč a zakončoval zcela osamocený, jsme potvrdili dobrý vstup do utkání. A když jsme na konci poločasu využili ještě jednu šanci, vedli jsme po 35. minutách 2:0.

Ve druhém poločase byl průběh podobný. Míč jsme měli většinou na kopačkách my a proto si soupeř nevypracoval větší šanci. Naopak se nám podařilo vstřelit ještě třetí branku a utkání tak úplně rozhodnout. Ze všech jarních zápasů jsme dnes měli na míči největší klid, procento úspěšných přihrávek bylo velmi vysoké a hlavně nás fotbal bavil. Kluci si vítězství jednoznačně zasloužili!