Ročník 2005: Slušný výkon přetavený ve výhru

​Oslavu středečního státního svátku jsme pojali stylově - porazili jsme silného soupeře na čerstvě posekaném domácím hřišti Nad Přehradou.
6:3
(4:0)
12.kolo v St 8.5.2019 13:00
ZŠ Nad Přehradou T.
Chomutov
Diváci: 58,

Chtěli jsme hned od začátku hrát aktivně a napadat soupeřovu rozehrávku. To se nám dařilo a vznikaly nám z toho příležitosti. Tentokrát jsme je již začali proměňovat a relativně brzy jsme šli do dvoubrankového vedení. Do poločasu jsme po pěkných kombinacích ještě dvě branky přidali. O přestávce jsme si pouze řekli, že nesmíme polevit.

Chvilku to sice tak nevypadalo, když soupeř snížil na 1:4, ale vzápětí jsme odpověděli brankou po důraze po rohovém kopu. Soupeř měl ve druhém poločase velkou snahu výsledek otočit nebo aspoň upravit, my jsme však odolali a výhru udrželi. Zápasem nás celou dobu provázela větší chuť vyhrát, než měl soupeř. A to byl ten zásadní faktor, proč se nám podařilo oplatit Chomutovu porážku z podzimní části soutěže.