Ročník 2007: Výborný výkon obrany

Za proměnlivého počasí jsme v Kolovratech čekali nášup. Soupeř vládne tabulce se 13-ti výhrami.
7:1
(2:0)
17.kolo v Ne 28.4.2019 10:00
Kolovraty UMT.
Sokol Kolovraty
Diváci: 20,

Naši se nechtěli lehce dát a díky výborné obraně se dařilo dlouho držet bezbrankový výsledek. Obrana v ohni, záloha a útok zcela bezradná a bezbranná - to byl obrázek prvního poločasu. V závěru první půle jsme dvakrát inkasovali. I tak se dalo mluvit o dobrém výkonu, zejména potom, kdy se našim podařilo vytvořit si dvě dobré příležitosti.

Ve druhém poločase se hra o trochu více vyrovnala. I další šance se naskytla, přesto jsme opět inkasovali. Když Marek Sita snížil na 1:3, všichni doufali ve zvrat. Ten nepřišel, během 30 vteřin přišla odpověď a tým rezignoval.
Ještě jednou musím pochválit hru všech hráčů obranné trojice a brankáře, nebýt toho, byl by výsledek dvojciferný.