Ročník 2008: Jedno vítězství mistry nedělá

Sobotní zápas starší přípravky na domácím hřišti proti Uhříněvsi.
18.kolo v So 4.5.2019 14:45
Háje UMT.
Uhříněves

Z mého pohledu jsme do utkání vstoupili aktivně. Dostávali jsme se často do zakončení, avšak naše brankové příležitosti jsme nedokázali přetavit v góly. Soupeř měl také spoustu šancí, které ve většině případů dokázal zlikvidovat náš brankář Ondřej Winkler.

V druhé části utkání jsme přidali na aktivitě a odskočili soupeři o několik branek.

Celkově mám ze zápasu pozitivní dojem. Hrálo se nahoru dolů, a tak se bylo na co dívat. Také musím kluky pochválit za nasazení a chuť vyhrát zápas. Dalším pozitivem byla konstruktivní rozehrávka, která se nám ve většině případů dařila. Jedním z mála negativ byla odvaha podstupovat souboje o míč. Často jsme se těmto situacím vyhýbali.

Důležité je, abychom se nespokojili s jedním vyhraným zápasem a pokračovali v naší práci i nadále. Pořád tu je velký prostor ke zlepšování.

sobota 4.5.2019 | Ondřej Machač | Přečteno: 2070