Starší dorost

Starší dorost: Další jasná výhra

Starší dorost: Další jasná výhra
V chladném počasí a na umělé trávě jsme se utkali s Aritmou. Nešlo o její nejlepší tým v této kategorii. V základní sestavě převažovali hráči s ročníkem narození 2003. Snažili se sice hrát technický a běhavý fotbal, na nás to nestačilo. Naše vítězství bylo zasloužené a mohlo být ještě vyšší.
1:7
(1:5)
15.kolo v Ne 14.4.2019 14:45
Aritma UMT.
Aritma
FC Háje
Diváci: 20,

Komentář

Dá se říci, že pokud se držíme našeho způsobu hry, chce se nám běhat a hrát kolektivně, potom se nemusíme bát o výsledek. Také tentokrát bylo do poločasu rozhodnuto. Góly jsme dávali po pěkných a vypracovaných akcích. Nešlo o náhodně nakopnuté míče a souboje o ně. Nejednalo se o nějaké šťastné odrazy.

Jednoznačné vítězství tak trochu překrývá určité nedostatky. Ty nevynikly také kvůli tomu, že soupeř nebyl příliš fyzicky vyspělý. Některé naše špatné přihrávky, zbytečné ztráty míče či netaktické postavení na hřišti jsme dokázali napravit tím, že jsme byli v soubojích silnější a v pohybu rychlejší. Proti kvalitnějším soupeřům by se nám to nemuselo vyplatit. Týká se to také momentů, kdy do hry nejsou zapojováni všichni hráči, byť si dobrým postavením o míč říkají. 

Jak ukazuje výsledek druhého poločasu, i tentokrát jsme podlehli určitému uspokojení. Ubrali na kombinacích a na pohybu. Když se k tomu přidá několik neproměněných šancí, je konečné skóre pro Aritmu ještě přijatelné. 

Kluci opakovaně prokazují kvalitu. Sbírají pravidelně body a v tabulce jim patří druhá příčka. Ta by s velkou pravděpodobností měla zaručit postup do pražského přeboru. Hladká vítězství z posledních zápasů je potřeba ocenit. O druhé místo s námi bojuje Junior. Ten překvapivě prohrál v Dolních Chabrech. Ztratil tři body s týmem, který jsme kolo předtím jasně přehráli. Takto jsme se Junioru vzdálili na rozdíl pěti bodů. Ten můžeme udržet, pokud poslední dubnovou neděli vyhrajeme na hřišti Kačerova. 

Aritmě nedali šanci: Pospíšil, Melichar, Semecký, Zábranský, Novotný, Truong, Hůlka, Hadraba, Mašek, Kulhavý, Müller, Coulibaly, Kostka, Uhlíř, Vrzal


neděle 14.4.2019 | Petr Hartman | Přečteno: 910

Další články