Ročník 2006: Povedená útočná hra

V pátečním večeru náš čekalo již páté utkání v rámci zimní ligy na Xaverově. Před zápasem panovala v šatně velmi dobrá nálada, kluci měli pololetní prázdniny a tak to nebylo klasické utkání v týdnu, která nám někdy nedělá dobře.
v Pá 1.2.2019 18:00
Xaverov UMT
Zeleneč

Zápas jsem měli po celou dobu pod kontrolou. Během 70ti minut jsme si dokázali vypracovat spoustu šancí a dvanáct z těchto příležitostí jsme potvrdili i brankově. K tolika brankám nám napomohlo i velmi ofenzivní rozestavení.

Po jarních prázdninách se naplno pustíme do přípravy před jarní částí sezóny. Máme domluvené zápasy se silnými soupeři, kteří nás prověří a připraví na začátek druhé části soutěže.

Utkání se zúčastnili: Balon, Šveda, Málek, Stříbrský, Slavík, Trnka, Oráč, Klikar, Pechanec, Šilhánek, Zlatuška

pátek 1.2.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 2199