Starší žáci A (2005)

Ročník 2004: První přípravné utkání v novém roce

Ročník 2004: První přípravné utkání v novém roce
Koloběh zápasů nám opět začal, pauza byla dlouhá, ale minula se účinkem. Chtěli jsme dát hráčům volno, ať mají volno na hory a posledních šest týdnů měli možnost se připravit na jarní fázi, ale výsledek je opačný, máme k dispozici necelou půlku kádru...
2:2
(1:1)
v Pá 8.2. 09:00
ABC Braník
Braník
FC Háje
Diváci: 10,

Komentář

Branky:

Križi, Smolda

Sestava:

Luky//David = Poky – Križi – Voty – Turbič = Vrzy – Franta – Mára – Sam – Kubík = Alex ===) Kachna – Jura – Hajny

U soupeře bylo vidět, že je v přípravě dále než my, měl lehčí nohy, lepší první dotek, ale postupně se hra vyrovnala, i když to bylo spíš od vápna k vápnu. Z naší strany tomu chyběl moment překvapení a použít to, co se učíme na tréninku, místo věčného tahání a soubojů do tří hráčů, ale bereme to tak, že to byl první zápas, a bude jich dostatek na vypilování hry, podle toho, jak bychom si ji představovali. Oba góly padly po hezké akci, první jsme dali po rohu, kdy si kluci narazili a Kachna poslal střílený centr na zadní, odkud ho Poky poslal před bránu, přímo Križimu a ten se hlavou nemýlil. Poté se hra opět přelévala, ale žádné vyložené šance jsme neviděli, až ke konci David nedoskočil na odražený míč, a opět jsme tahali za kratší konec.

Po jedné akci na konci jsme se dočkali toho, co si představujeme, Alex přenesl hru na druhou stranu, kde míč Sam sklepl Smoldovi a ten nekompromisně z dálky propálil vše. Pak jsme mohli ještě jednou šancí i otočit skóre, ale chtělo to lepší řešení situace 2 na 1 v našem podání místo ukvapené střely.


pátek 8.2.2019 | Peter Bíro | Přečteno: 604

Další články