Ročník 2006: Mistrovský titul v pražské soutěži

V sobotu dopoledne nás čekalo závěrečné utkání v pražské soutěži mladších žáků. Po ranních výsledcích ostatních konkurentů bylo jasné, že jedině vítězství, může klukům zaručit první mistrovský titul v jejich fotbalovém životě.
12.kolo v So 8.6.2019 12:00
Cholupice T.
Cholupice

Během celého zápasu v Cholupicích vládla na hřišti úžasná atmosféra. Oba fanouškovské tábory divoce fandily a vytvořily skvělé zápasové prostředí.

Naopak kluci byli velice klidní. Základem jejich vítězství se stal výborný první poločas. Oproti jiným utkáním byli kluci aktivní již od počátku, měli chuť a šli si za svým cílem. K vidění byly pohledné akce, ale i individuální průniky. Tímto výkonem všichni na hřišti potvrdili, že celou soutěž vyhráli zaslouženě.

I když je pro nás důležitější hra a rozvoj našich hráčů, je příjemné vidět, jak jsme si poradili s jarní částí sezóny. Je to krásné rozloučení s kategorií mladších žáků, jsem přesvědčený, že tento úspěch dodá klukům ještě více sebevědomí a chuti do dalšího fotbalového života.

sobota 8.6.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 1887