Ročník 2006: Osm gólů na Tempu

V sobotu odpoledne se ročník vydal k dalšímu kolu pražské soutěže na hřiště Tempa.
4:8
(0:3)
17.kolo v So 25.5.2019 12:15
Tempo T.
Tempo
Diváci: 26,

Jednalo se o hezký zápas, ve kterém naši kluci i hráči soupeře předvedli několik moc hezkých akcí. Zápas byl ovlivněn ne úplně optimálním počasím, bylo poměrně dusno, stálo to hodně sil, i proto z mého pohledu nasazení a tempo zápasu nebylo úplně stoprocentní.

I tak měl zápas co nabídnout. My se ujali velmi brzy vedení, které jsme v průběhu první půle ještě navýšili a utekli tak soupeři na zdánlivě pohodlných 0:3. Nicméně jak už se kluci přesvědčili na podzim, žádný průběžný výsledek nic nezaručuje a je třeba hrát pořád soustředěně.

V průběhu druhé půle se na nás soupeř dokázal dotáhnout a dvěma slepenými góly snížil z 1:5 na 3:5. Kluci poté měli několik možností, které skončily na brankové konstrukci soupeře, a i soupeř se stále více dostával do nebezpečných situací. Nás ovšem podržel Vojta Papež v bráně, poté se nám povedlo překonat smůlu v zakončení a opět soupeři odskočit.

Opět musím smeknout před podporou rodičů, vytvořili nám parádní atmosféru, děkujeme!