(2:1)
22.kolo v Ne 2.6.2019 13:15
Hrdlořezy
Diváci: 20,

Podzimní utkání skončilo remízou (2:2) a postavení v tabulce taky napovídalo vyrovnanému zápasu.

Utkání nemohlo začít lépe, naši sveřepí, rychlí a dobře kombinující. Zásluhou těchto předností a střelecké pohotovosti Jana Šestáka jsme poměrně záhy vedly 2:0.
V polovině prvního poločasu začínalo být jasné, ono vysoké tempo nepůjde vydržet po celý zápas a soupeř toho začal využívat. Vyrovnal hru, přitvrdil a povedlo se mu snížit na 2:1.
Po delší přestávce hra neměla tak vysokou úroveň a chlapci zápasili více se sebou, než s čímkoli jiným. Soupeřovi urostlí hráči se s tímto vypořádali o něco lépe a po 10 min. druhého poločasu vyrovnali. Naši ještě jednou zvedli hlavu a střela Radka Chodory s přispěním gólmana skončila v bráně 3:2.
To bylo ovšem ze strany Hájů všechno a posledních deset minut hrál více soupeř a po rohovém kopu 6 min. před koncem vyrovnal. Nic už se nezměnilo a remíza je podle mého spravedlivá. Podmínky byly dost extrémní a všichni aktéři se s nimi vypořádali velmi dobře.