Starší přípravka A (2008)

Ročník 2008: Více takových soupeřů

Ročník 2008: Více takových soupeřů
V neděli dopoledne bylo v Horních Počernicích tentokrát opravdu zimní počasí a těsně před zápasem padal z nebe déšť se sněhem.
27:24
(16:10)
15.kolo v Ne 14.4. 10:45
Xaverov UMT.
Xaverov
FC Háje
Diváci: 50,

Komentář

Trenér Michal:

Při samotném utkání se počasí trochu umoudřilo a nás trenéry i diváky rozehřál zápas s Xaverovem. Velmi dobře rychlostně a technicky vybavený soupeř nás po všech stránkách prověřil. Potěšilo nás, že jsme se mu ve všech aspektech vyrovnali. Hrál se tak rychlý fotbal, plný pěkných soubojů, padlo hodně krásných gólů, bylo vidět nespočet pěkných individuálních akcí a přístup všech našich hráčů byl příkladný. Prostě fotbal, který musel bavit nejen děti. Do budoucna jen více takovýchto zápasů, při kterých se můžeme fotbalově zdokonalovat – snad jen to počasí si můžeme přát příjemnější.

Trenér Matěj:

Nevím, jestli to bylo dáno počasím či něčím jiným, ale první dvě čtvrtiny byly s minimálním pohybem, jako bychom zamrzli. Byly zde i světlé chvilky a pár gólů jsme také vstřelili. Pohyb a herní odvaha se začali objevovat od třetí části hry, kdy vše vygradovalo v poslední čtvrtině, kdy jsme ukázali, že kdybychom chtěli, tak můžeme porazit každého. Soupeř byl velice dobrý ve hře 1vs1, v pohybu bez míče a hlavně v nabídce spoluhráčům, to nám chybí. Jinak rychlost, síla, důraz a technika na velice srovnatelné úrovni. Náš problém opět hlava a chuť hrát od začátku. Nejlepším "hráčem" byli rodiče, kteří vytrvale fandili a právě to hráče alespoň trochu probudilo ze spánku a vyburcovalo k lepšímu závěru utkání.


neděle 14.4.2019 | Michael Andronikov, Matěj Soucha | Přečteno: 364

Další články