Mladší přípravka A (2015)

Ročník 2010: Na závěr března jsme měli zápasový víkend

V sobotu k prvnímu domácímu utkání dorazil tým Střešovic a v neděli Háječtí vyrazili na Braník.
13.kolo v So 30.3.2019 13:00
Háje UMT.
Střešovice

V domácím utkání jsme předváděli naši typickou hru založenou na silných stránkách individualit v přechodech 1 na 1. Kluci hráli se sebevědomím, zdravou drzostí a dravostí. V průběhu utkání bylo k vidění i několik pohledných kombinací. Utkání bylo velmi vyrovnané a přínosné pro obě strany.

Na Braník společně s námi dorazil i tým ročníku 2011, který na vedlejším hřišti sehrál utkání s Branickými chlapci, my hráli s Branickým týmem děvčat. Braník je jedním z mála fotbalových klubů, který už i v přípravkových kategoriích má dívčí tým. Naše utkání se neslo v příjemném duchu. Snaha byla na obou stranách a přinášela ovoce v podobě velkého počtu branek na obou stranách. Příští víkend vyrážíme na Xaverov.

sobota 30.3.2019 | Miroslav Navara | Přečteno: 1599