Mladší dorost: Koncentrovaný výkon za tři body

7.kolo v So 20.10.2018 12:30
Háje UMT.
Př. Kopanina
Diváci: 0,

Do zápasu jsme doslova vlétli a hned z první šance jsme skórovali 1-0. Gól v první minutě většinou každý tým přivede k sebeuspokojení a ani dnes tomu nebylo jinak, protože následných patnáct až dvacet minut, hra nebyla optimální a bylo vidět hodně nepřesností, které poté přecházeli spíše k boji o míč. Ke konci první půle se postupně naše kombinace začala zlepšovat, ale šance, které jsme měli, ke gólu nevedly.

Ve druhém poločase naše hra byla o poznání lepší a přesnější a svojí převahu jsme zúročili v padesáté minutě po pěkné křídelní akci 2-0. V poslední půlhodině utkání se nám nedařilo rozhodnout zápas třetí brankou a šancí na to jsme měli dost. A jak to bývá, nedáš-dostaneš: po naší jediné větší chybě soupeř závěr zápasu trochu zdramatizoval 2-1. Kluci ukázali, že je obdržená branka nemůže rozhodit a za pár minut opět po výborné spolupráci v křídelním prostoru to bylo zase o dvě branky 3-1. Tento výsledek již vydržel do konce zápasu.

Hodnocení: V první půli jsme se trochu hledali a to hlavně v koncovce a zbytečně jsme v útočné fázi stahovali hru do středu. Pak se často stávalo, že záložníci nedokázali průnikovou přihrávku nijak propasírovat, protože vůbec nebylo kam. Postupně jsme začali hru hodně roztahovat a to nám začínalo vytvářet šance a i góly. Jinak jsme hodně drželi míč a kombinačně jsme se postupně zlepšovali. Pochválit musíme za koncentrovanost a trpělivost.

Sestava: Ríša, Alim. Novas, Tyko, Mali, Budy, Kikin, Péťa, Sendi, Pechy, Kuba, Šimi, Panchy, Máša, Myron ,Uhlí