Mladší dorost: Výsledek lepší než předvedená hra.

Do optimální formy je ještě kus práce. V domácím utkání ve Štěrboholech k nám zavítal soupeř ze Zličína.
5:0
(2:0)
2.kolo v Ne 16.9.2018 16:30
Štěrboholy T.
FC Zličín
Diváci: 30,

Od začátku se hrálo hodně tvrdě, než tomu běžně bývá a to nám také v prvních deseti minutách dělalo značné problémy. Hostující hráči dohrávali každý souboj a našim hráčům nenechávali ani centimetr prostoru. Postupem času jsme se začali dostávat do tempa a přidali jsme i na pohybu a důrazu a právě důraz nám přinesl první gól ve dvacáté minutě, když jsme dohráli zdánlivě ztracený míč a po nedorozumění hostujícího brankaře se stoperem, nebyl problém otevřít skóre zápasu. Do konce poločasu se hra hodně kouskovala a bylo k vidění spousty nepřesností na obou stranách. Nám se podařilo vstřelit gól do šatny na 2-0 po chaosu ve vápně hostujícího týmu. Druhou půli již byl k vidění o dost lepší fotbal a zlepšenou kombinací jsme soupeře začali více přehrávat, výsledkem byly další tři branky, kdy za zmínku stojí krásná střela z dvaceti pěti metrů přímo do šibenice v 60 minutě.

Hodnocení: Výsledek vypadá lépe než předvedená hra, kterou jsme se prezentovali. V první půli nám chyběl lehčí pohyb a přesná kombinace, na trávě nás vůbec neposlouchal balón. Hodně kluků to chtělo vzít pouze na sebe a jakoby ostatní spoluhráči na hřišti pro ně neexistovali. Z toho také pramenilo hodně zbytečných ztrát míče a soupeř toho využíval k rychlým brejkům. O poločase jsme si některé věci vyjasnili a na hřišti se to změnilo k lepšímu. Je důležité, že hráči naslouchají našim radám a snaží se odstraňovat chybičky, protože jen toto je může posunout ještě dál a k lepším výsledkům, které si určitě zaslouží.

Sestava: Ríša, Alim. Novas, Sendi, Vrzy, Tyko, Panchy, Mali, Kuba, Láďa, Budy, Kikin, Máša, Ráďa, Uhlí, Myron, Šéba.