Ve 4. kole I. A třídy jsme zavítali k druhému venkovnímu utkání na Tempo Praha.
Tempo UMT.
Tempo B
Branky FC Háje: 4.Shuyto, 50.,52.Novák , 91.Šejnost. Diváci: 60,
Sestava FC Háje: Orlich - Hadraba,Souček,Sojka,Šejnost Látal,Grešnjakov,Demuth(69.Vostrovský),Soucha- Novák,Shuyto(89.Semecký)

Zápas se hrál na nám velmi dobře známém povrchu a to na umělé trávě. Rychlá aklimatizace nám pomohla i k rychlé brance, neboť jsme již ve 4. minutě vedli 0:1. Po čtvrt hodině se hra otočila a aktivnější byli domácí. Výsledkem bylo srovnání skóre a to ve 32. minutě. Až po této brance jsme se trochu osmělili a začali jsme se opět dostávat k brance soupeře. Často jsme však kazili a domácí Tempo několikrát nebezpečně zahrozilo.

Konec první půle jsme tak i přivítali. V kabině jsme si vše vyříkali a do druhého poločasu jsme vyrazili s chutí v zápase zvítězit. Na hřišti to bylo ihned cítit, více jsme napadali a zrychlili jsme hru. V 50. minutě přišla odměna. Po rohovém kopu se hlavou prosadil Novák a vrátil nám vedení zpátky. Netrvalo dlouho a opět jsme se radovali. Novák si naběhl za obranu, před vápnem si míč nechal spadnout a nechytatelnou ránou pod břevno zvýšil na 1:3. Po těchto rychlých brankách jsme byli na koni, bohužel další dvě slibné šance jsme neproměnili.

Postupem času se hra začala vyrovnávat, až to došlo do bodu, kdy měli domácí opět převahu. Pár šancí jsme vydrželi, bohužel v 75. minutě se do míče na straně vápna opřel domácí útočník Žalud a křižnou střelou o tyč snížil na 2:3. Domácí do toho ještě více šlápli a my jsme jim to svým pohybem a ztrátami usnadňovali. V 83. minutě přišel zlomový moment, kdy se po dlouhém váhání rozhodl rozhodčí odpískat penaltu pro domácí, po kontaktu Sojky s domácím útočníkem. Střelec Žalud se nemýlil a srovnal stav na 3:3. Ke konci utkání mělo Tempo opět dvě slibné šance u kterých byl zase jejich aktivní útočník, který nám dělal v zápase velké problémy.

Už to vypadalo na remízu. V nastaveném čase byl však u rohového praporku domácích faulován Honza Novák a my jsme měli poslední příležitost k ohrožení branky. K přímému kopu se postavil Marek Látal, kterému se kop zcela nepovedl, neboť byl velmi nízký. Se štěstím však prošel přes prvního bránícího hráče u tyče až k Šejnostovi, který rychle zareagoval a vystřelil nám čtvrté vítězství v řadě!!