Muži B

Muži B: Čtvrtá porážka v řadě

Muži B: Čtvrtá porážka v řadě
V neděli nastoupili Muži "B" ke svému pátému utkání v sezóně, v domácím prostředí přivítali Kbely.
1:5
(0:2)
5.kolo v Ne 9.9.2018 17:00
Háje UMT
FC Háje
Kbely
Branky FC Háje: 73.Bouček. Branky Kbely: 27.,72.Skoč,13.Leibl J.,52.Lébl M.,65.Horní. Diváci: 25,
Sestava FC Háje: Orlich- Zábranský,Chalupa(46.Bouček),Semecký,Rašplička(46.Špinka)-Nguyen (65.Linhart),Grešnjakov,Novák(67.Kalhous),Marčík(46.Látal)- Shuyto,Dub

Komentář

V úvodu střetnutí nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo jednat o jednoznačné utkání. Obě mužstva byla aktivní a snažila se překvapit soupeře rychlou brankou.

To se bohužel podařilo hostům, kteří udeřili ve 13. minutě a vstřelili úvodní branku utkání. Inkasovaná branka náš tým probudila a hra se začala vyrovnávat. Do zápasu však nešťastně zasáhla hlavní rozhodčí. Nejdříve odpískal našemu brankáři ve 27. minutě zdržování hry, kdy údajně držel míč déle než povolených 6 vteřin..

Hosté měli ve vápně výhodu nepřímého kopu, který dokázali přetavit v branku. Opět nám chvíli trvalo, než jsme se z této záležitosti oklepali a znovu se dostavil další zásah rozhodčího, který ve vápně nechal hostujícímu hráči výhodu, kbelský útočník zakončil, branku však netrefil. Po 5 vteřinách se rozhodčí rozhodl odpískat pokutový kop... Penaltu Kbely neproměnily, ale v našich hráčích to samozřejmě zanechalo pachuť nespravedlnosti.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala. My jsme hráli více kombinačně a věřili jsme si, že s utkáním můžeme ještě něco udělat. Hosté hrozili hlavně z rychlých protiútoků a po jednom takovém rozhodli utkání třetí vstřelenou brankou. Na tento gól už jsme nenašli odpověď, hosté následně přidali ještě dvě branky. V 73. minutě jsme alespoň zaznamenali čestný úspěch, svou první branku v sezóně vstřelil Bouček. 


neděle 9.9.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 308

Další články