Muži B

Muži B: Trápení

Tak se jedním slovem dá vyjádřit jarní část sezóny mužů B.
20.kolo v So 6.4.2019 16:30
Kbely T.
Kbely
Branky Kbely: 1.Pokorný, 35.Podzemský, 69.Rozumný. Branky FC Háje: 31.Látal, 45.Mácha. Diváci: 40,
Sestava FC Háje: Orlich - Rosol,Lojda,Kára,Rájecký - Zbořil(81.Dvořák),Panteleev,Mácha,Král - Látal,Prokhorenko(56.Bouček)

Prví tři utkání mužů B byly smolné. Výkony nebyly špatné, ale vstřelených branek bylo málo a bez toho se bodovat nedá. V posledních dvou zápasech však zmizela i kvalita, výsledky jsou logicky neměnné a muži B jsou na jaře stále bez bodu.

Nutno podotknout, že to háječtí měli o víkendu proti Kbelům opravdu těžké. Zápas našeho áčka se odehrál tentýž den dopoledne. Marodka a absence je obrovská. Když si tyto dva aspekty sečteme, vychází nám z toho, že v sobotu odpoledne proti Kbelům nastoupilo mužstvo, kde většina hráčů byla bez větší zápasové nebo tréninkové praxe, někteří byli čerstvě po zranění a ten zbytek měl v nohách odehraných 90 minut za muže A.

Škoda. Mít o dva čerstvé hráče víc, mohli jsme lehce pomýšlet na vítězství. Soupeř byl totiž rozhodně k poražení. Hra byla plná soubojů a nepřesností na velmi nekvalitní trávě. Ze všeho co píši vyplývá jednoduchý fakt. K vidění nebyl pohledný fotbal. Avšak i takové nehezké, bojovné zápasy k fotbalu patří a soupeř jednoduše chtěl víc vyhrát.

Všichni zúčastnění však zaslouží poděkovaní. Hlavně díky nim se i při vysoké absenci jiných hráčů mohl zápas důstojně odehrát. Největší poklona patří Orlichovi, Panteleeovi a Máchovi, kteří odehráli v jeden den 90 minut za A i B tým! Více takových hráčů!

sobota 6.4.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 2100