Starší žáci A (2009)

Ročník 2004: Nevýrazný výkon proti poslednímu

V posledním kole k nám zavítal soupeř ze spodu tabulky a dle toho k tomu přistoupili někteří hráči a mysleli si, že se to udělá samo.
11.kolo v So 17.11.2018 08:30
Háje UMT
FA Praha

Branky: 1x Kubík, Alex, Sam

Sestava: Luky = Kasa – Smolda – Franta – Dimi = Sam – Zelí – Hajnej = Kubík – Alex – Víťa ===) Maty – Jura – Kačer

Během úvodních minut jsme měli vytěžit mnohem více než dvě branky, které jsme dali. Mužem zápasu byl Sam, nejenže na dvě branky přihrál, ale dal i rozhodující. Po výborně zahrané standartní situaci, kterou si vzal Smolda, krásně vysunul Sama a ten si poradil na výbornou. Stejně jako předtím Kubík a Alex, kteří navíc připravili pro své spoluhráče další tutové šance, jenže nikdo z ostatních se již nedokázal prosadit ani do prázdné branky.

Proto následoval trest, po rohu jsme inkasovali – míč propadl nešťastně mezi dlouhány Alexe a Smoldu, odrazil se tak, že ho nešlo zasáhnout a k odraženému míči se dostal soupeř, kterého vypustil někdo ze spoluhráčů a bylo sníženo. Poté jsme měli další šance, jenže někteří hráči jsou jalový v zakončení, tak přišel opět trest v podobě zbytečného faulu před vápnem, kdy si to hostující kapitán postavil a zdálky díky podcenění Lukyho snížil, to protivníka nakoplo a více bojoval.

V zimní přípravě nás čeká cca 20 zápasů, které budou střídavě náročné, tak jsme zvědavý, jak chlapci k tomu přistoupí. Začíná se od nuly, je to pouze na hráčích, jak k tomu budou přistupovat, ale i chování, kvůli kterému bychom si s řadou rodičů rádi promluvili, ono se do nekonečna vymlouvat na pubertu doopravdy nelze, protože jsou hráči ve stejném věku a víc jak polovina se chovat umí a váží si lidí kolem sebe a pak je zbylá část, co si myslí, že jsou mistři světa, to je špatně, ale bez pomoci rodičů to nelze! Vše začíná doma, je to o respektu a porozumění, ale hulvátsví a nevychovanost na hřiště nepatří.

Fotogalerie:

sobota 17.11.2018 | Peter Bíro | Přečteno: 2321