Ročník 2006: Brankový kolotoč

V pražské soutěží jsme v sobotu zaznamenali třetí porážku v řadě. V druhé polovině podzimní sezóny se střetáváme s těmi silnějšími celky a zatím máme tedy nepříznivou bilanci.
5:6
(5:0)
8.kolo v So 27.10.2018 08:30
Tempo
Diváci: 25,

V sobotu jsme však začali skvěle, obě sedmičky hráli velmi útočně, důrazně a hlavně aktivně. Vypracovali jsme si mnoho šancí a za první poločas jsme jich dokázali proměnit celkem pět. V momentě, kdy jsme k soupeři rychle přistupovali a dokázali jsme v zápase rychle přepínat z útoku na míč rovnou do útoku na bránu, dařilo se nám.

To samé jsme chtěli předvést i v poločase druhém, bohužel nejspíše podcenění a k tomu pořádně smůly zapříčinilo to, že jsme zápas dokázali prohrát. Musíme uznat, že soupeř se neuvěřitelně vzchopil a my jsme mu k tomu trochu pomohli. Ze začátku druhého poločasu jsme dostali tři velmi smolné branky, které zamíchaly s naším sebevědomím. Utkání mohlo však skončit klidně 10:10, neboť i ve druhém poločase jsme si gólové příležitosti vypracovali.

Velká zkušenost pro nás trenéry a hlavně pro naše hráče. Diváci si přišli určitě na své, neboť zápas hraný v ranních hodinách je stoprocentně musel bavit. Zápas dvou poločasů vyšel lépe soupeři, pro nás to znamená se z utkání poučit, vzít to dobré a to dále rozvíjet a samozřejmě se zaměřit i na aspekty hry, které nám primárně ve druhém poločase nevycházely. V posledním kole nás čeká zápas s Duklou JM na který se určitě dobře připravíme a budeme chtít podzim zakončit povedeným výkonem.