Ročník 2006: Druhé místo v zimní lize na Xaverově

V sobotu jsme zakončili posledním zápasem naši účast v zimní lize na Xaverově, kterou pořádal domácí tým.
v So 16.3.2019 09:00
Xaverov UMT
Straky

V posledním utkání se nám sice nepodařilo zvítězit, ovšem zápas s fyzicky vyspělejším soupeřem nám hodně dal. Kluci se museli snažit po celý zápas, sváděli těžké souboje o míč a bylo to pro ně velice přínosné. V závěru jsme soupeře zatlačili, dvěma brankami jsme se přiblížili k remíze, ale skórovat se nám již znovu nepodařilo.

Celkově však hodnotíme zimní ligu na Xaverově pozitivně. Po celou dobu turnaje jsme se prezentovali rychlým, kombinačním a hezkým fotbalem. Během turnaje se na zápasech vystřídalo 26 hráčů, kteří společnými silami dokázali vybojovat konečné 2. místo. Navíc individuální cenu pro nejlepšího hráče turnaje získal Vojta Slavík. :)

Děkujeme pořadateli za velmi hladký průběh a skvělé podmínky k zápasům během zimní přestávky.

sobota 16.3.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 1569