Ročník 2006: Přátelský zápas s Dolními Břežany

Soutěžní utkání jsme předehrávali ve čtvrtek, takže jsme si na sobotu mohli domluvit přátelské utkání. Na zápas byli nominování kluci z pražské soutěže a šanci se ukázat dostali i kluci ze skupiny draků, kteří hrají primárně Jihovýchodní ligu.
v So 13.10.2018 08:30
Háje UMT
Dolní Břežany

Většina kluků z draků se adaptovala velmi rychle a v zápase chlapci dokazovali, proč byli nominováni. V brzkém ranním čase jsme odehráli velmi dobré utkání. Kluci na čtvrteční nevydařený zápas zareagovali skvěle a rozdíl v nasazení byl znatelný. Byli jsme rychlí, důrazní a proto jsme si vytvářeli velký počet šancí.

Ani tolik nevadilo, že jsme některé slibné šance nepotvrdili brankou. Mnohem důležitější bylo, jak jsme si šance vypracovali. Celý tým opět táhl Filip Bartoš, který má nyní velkou chuť do fotbalu a na hřišti je to vidět. Hodně výrazný byl v zápase také Honza Limberg.

Po většinu utkání jsme měli hru pod kontrolou a na hřišti se objevovaly prvky jako otáčení hry, hlasitá komunikace či rychlejší doplňování krajních obránců směrem dopředu. Zvolnění přišlo až k závěru utkání, kdy jsme soupeři dovolili vstřelit dvě branky.

Ani to však nezkazilo celkový dojem z tohoto zápasu. Tým pozitivně zareagoval na čtvrteční výpadek a vrátil se na vítěznou vlnu.

sobota 13.10.2018 | Jan Špinka | Přečteno: 1527